Příspěvky uživatele - 24.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez jeřábu, 23.5.2006
Zdravím fajnšmekra jeřábinkového ctitele.Moje vyzkoušená rada zní.Při sklizni proveďte rozumné zmlazení.Vytvarujte si korunku podle svého,pokud jeřáb již plodí tak se přizpůsobí.Málokdy přestane bojovat o přežití.Ještě malá rada zkuste přidat... celý příspěvek >
Maliny - problém s růstem, 23.5.2006
Omlouvám se ,že vám vstupuji do debaty.Maliny je pěstování v celku jednoduché,a nemusíte mít strach,že by nevyšly.Jediná obava by přicházela v úvahu,že by uschly po nasázení.Maliny se u nás pěstují dvojí - a to klasické jednouplodící a potom... celý příspěvek >
aby jabloň neplodila, 23.5.2006
S tímto přáním se člověk setkává opravdu minimálně,jediná rada která mne napadá ale je stoprocentní je zamezit kvetení,tedy proveditelné jedině řezem,kdy donutit strom k tvodbě dřeva na úkor květů a plodů.Jinak by jsem doporučil uvažovat o náhradě... celý příspěvek >
prosim o radu, 23.5.2006 Obsahuje fotku
Zkuste jeden rok posunout řez až na dobu kdy jsou patrné plůdky,a omezte se pouze na prosvětlovací řez.Také to může být nevhodnými okolními opylovači.S řezem není radno hazardovat,jinak můžeme přijít o většinu úrody,ale to platí o všem třeba i... celý příspěvek >
Co to je?, 17.2.2006
Je to s největší pravděpodobností rejsek. Je horší nežli krtek a blbě se hubí. dobrá kočka si s ním ale poradí.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika