Příspěvky uživatele - 121.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drcená kůra, 4.3.2014
Pane Vysloužile, děkuji za radu. Nápad s netkanou textilií se mi líbí. Asi to bude lepší řešení. Záhon není moc široký, ale větve jsou nízko,  asi jen 20 cm od země. Plení, vyrývání by bylo docela obtížné. Máme také typ na drtě ze... celý příspěvek >
Drcená kůra, 3.3.2014
Prosím o radu a Vaše zkušenosti. Chtěli bychom kolem plotu a pod tůjemi nasypat drcenou kůru, jak se prodává v pytlích Musí ze zemina nějak upravit, vyplet a pak teprve sypat tu drť. Nebo je možné na vyhrabané /po zimě/ hned vrstvit drcenou... celý příspěvek >
Vhodná doba "na hřížení", 5.5.2009
Jsem vyloženě laik v pěstování, kdy je nejvhodnější doba na tzv.hřížení -jedná se o popínavé trvalky. Prosím o radu.
Paprika pro foliovník, 14.1.2009
Poradí mi někdo ze svých zkušeností, který typ papriky je vhodný pro foliovník. Představu mám silnější dužiny, běžný tvar i barvy. Vloni jsem koupila přísadu, některé byly dobré, jiné ani velice neplodily /1-2 kusy za celé léto/.Taky bych raději ze... celý příspěvek >
O jaký druh patisonu se jedná?, 4.7.2008
Jsem začínající zahrádkářka.Koupila jsem si patison přísadu. Roste ovšem ne ten tzv. talíř, ale tvar je spíše jako lilek nebo cuketa-podlouhlý,  odrostený konec je širší, baňatý, barva světlá jako u patisonu.Poraďte mi prosím zkušení... celý příspěvek >
Vistárie - přemístění, přesazení, 18.6.2008
Paní Mileno,  díky za slova povzbuzení Bet.
Vistárie - přemístění, přesazení, 15.6.2008
Je od Vás milé, že jste přispěl..., ona pamatuje ty 3 roky, ale my ji máme pouze krátce.Vypadala nejdříve, že ani nezakoření, ale nakonec se uchytla a olistila asi půl metru nad zemí, zbytek nad tím /asi 1 m/ je suchý... Takže opravdu díky za... celý příspěvek >
Vistárie - přemístění, přesazení, 15.6.2008
Máme asi 3 roky vistárii, je 0.5 m vysoká, olistěná - ale zatím nekvetla. Má dost nevhodné místo. Potřebujeme ji přemístit-přesadit na prostor, kde je více slunce. Prosím o radu, kdy je vhodná doba. Ještě bych měla dotaz, zda se na podzim... celý příspěvek >
Řez růže po odkvětu, 5.6.2008
Prosím poraďte začínající pěstitelce- odkvetla na zahradě šípková růže, šlahouny jsou hodně stočené k zemi. Je to starší růže na kmínku, bohatě kvetla. Dá se nyní v červnu -již je odkvetlá ostříhat, šlahouny zkrátit. Snad prý větrem a deštěm se tak... celý příspěvek >
rajčata ve foliovníku, 15.4.2008
Který druh rajčat je vhodný pro pěstování ve foliovníku.  Slyšela jsem, že těm venkovním se tam moc nedaří, menší úroda apod. Poradí mi někdo názvy odrůd? Děkuji moc Bety
okurky, 14.4.2008
Poraďte mi jaký druh-typ dobrých salátových okurek je vhodný pro pěstování ve foliovníku.Dá se upravit na tzv. karisíť? Nebo máte jiné řešení?   
Canna - indická, 2.4.2008
Prosím Vás, když máte zkušenosti s pěstováním... kdy tedy zasadit do země?  Sá se už někdy během 14 dnů, nebo je lepší až po "zmrzlých" v květnu?
Anti-mech, 25.2.2008
Prosím o radu zkušené zahrádkáře.Na trávníku máme nyní hodně mechu, prý je dobrý posyp ANTI-MECH přípravkem.Jenže máme pejska-štěně. Nemůže mu způsobit nějaké zažívací potíže nebo jej nějak ohrozit na zdraví?  Prosím, kdo má takové zkušenosti,... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 24.7.2007
Prosím o radu, kdy je možné přesadit malou rostlinku - ze semenáče - na trvalé místo.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika