Příspěvky uživatele - 235.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vesemeněná rajčata, 18.5.2016
Vubec nic. Nektera z tech rajcat mozna budou plodit min, nektera nebudou tak chutna jako jejich rodice (asi stale lepsi nez z obchodu), ale pokud je misto, tak hura do toho, obzvlast jestli jsou ty sazenice krasne rostle :)
Zahradnictví zoja, 5.5.2016
Ja od nich letos na jare objednaval 19.3. Muchovniky, boruvky, zimolezy a rybizy. Balik dorazil 6.4. Boruvky ok, muchovniky klasicka velikost, rybizu mne prekvapily, byly celkem velke. Zimolezy me jedine zklamaly. Vypadaly jako napadene od... celý příspěvek >
Jak zachránit sazeničky rajčat?, 11.4.2016
PS. vlastne nevim, jak vypadaji prehnojena rajcata, tak to nechci vylucovat. S hnojenim jsem proste opatrny vzdy. (Tentokrat uz prihlasen)
Jak zachránit sazeničky rajčat?, 11.4.2016
Nejspis preliti.. jestli jo, tak jsou koreny kaput. Zname takhle jednou uhnily na balkone koreny u rajcete uz s plody. Chtela ho vyhodit, tak jsem ji zarazil. Stacilo uriznout rajce tesne nad zemi, strcit na par dni spodek do vody a kdyz narostly... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 16.2.2016 Obsahuje fotku
Tak dneska dorazila seminka ze Suttons.co.uk. Misto 10ti proklamovanych jich tam bylo 18.. Tak jeste co z toho vyroste :)
Goji - neplodí, 22.10.2015
Ano, kustovnice to je. Nevim, jestli cinska nebo cizi. Ale ta ze susenych plodu ma u me takove uzke listy, ne tak kulate. A ty susene plody by mela byt kustovnice cinska. Ale mozna je to jen jiny kultivar. Praha je plna plane rostoucich kustovnic a... celý příspěvek >
Goji - neplodí, 22.10.2015
Mne letos konecne zaplodila rostlina ze semene ze suseneho plodu. Ale cekal jsem tri a pul roku:) Kazdopadne prvni zrale plody byly az v zari. Jsou tu na foru i lide, kterym plodi uz od leta.. Nicmene uvidime pristi rok, treba uz bude plodit driv.... celý příspěvek >
Množení sazenic rajčat řízkováním 2014, 21.9.2015
Mozna je dobry napad rizky necim osetrit. Osobne jsem celkem nepritel chemie. Ale pokud se rizky osetri jako male nekdy na podzim, tak pokud se pak presadi, verim, ze nez se rozpestuji a jejich rizky zacnou na zahradce plodit, chemie v plodech bude... celý příspěvek >
Kustovnice ze semene, 17.8.2015
odkud mate tu vasi? Take ze semen? Diky.
Tlustý výhon na ostružině, 2.6.2015
lol, absolutni souhlas.
Rajčata pro sezónu 2015, 20.5.2015
Nakonec jsem vysadil rajcata na zahradu uz 15.5. (spatne jsem se podival na predpoved v chomutove). Tak uz mi nezbyvalo nic jineho nez byt optimistou. Nastesti vsechno prezilo. Nakonec mam vysazeno tohle: 23x philovita F1 10x phantasia... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika