Příspěvky uživatele - 121.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vyber motoroveho postrekovaca, 14.8.2008
Doporučuji postřikovač od Hondy. Není levný, ale je to 4takt, 25l obsah nádoby. Dobře se nosí a obsluha je super. Motor je poměrně tichý a výkonný. Měl jsem jej půjčený na postřik nízkých ovocných stromů (cca 5 metrů) a naprostá spokojenost.... celý příspěvek >
Partner B 325 - problém, 10.7.2008
Dobrý den všem, mám dotaz ohledně vyžínače Partner B 325. Poo asi pěti letech dobře odváděné práce se "něco" děje. Nedrží otáčky, při přidání plynu chcípe a když už drží otáčky, takpři zátěži okamžitě chcípne. Dal jsem novou svíčku - nic... celý příspěvek >
sekačka ABG 480, 2.4.2008
S tímto problémem jsem se ještě nesetkal, nicméně v tomto roce, respektive na tuto sezónu je připravena nová řada vyžínačů, které byly předělány říkajíc od základu. Je mi líto, že není vše dle představ, nicméně je třeba brát zřetel na cenu, která je... celý příspěvek >
Zahradni Traktůrek, 2.4.2008
Yard-man jsem měl, ale nevydržela přední náprava. Na HQ už nebyly finance, HONDA jasná volba - jen jako sekačka. Na tahání vozíku a dřeva z lesa a odvoz suti a nebo starost v sadě - starší Kubota. nezničitelný pracant a malý traktůrek utáhne... celý příspěvek >
sekačka ABG 480, 31.3.2008
Dobrý den, mám co do činění s ABG a tuto sekačku (jak jinak) Vám mohu vřele doporučit. Výrobky ABG jsou testovány v centru HONDA-VARI a podrobovány destruktivním testům, při nichž se zjišťují méně odolné komponenty, které se vyměňují za kvalitnější.... celý příspěvek >
Jaký řetěz pro vetší zátěž, 19.3.2008
Díky moc všem za reakce. Co se mazání týče, tam byl trochu problém - mazala mi málo, proto tam leju řidší oleje (5W30 běžně) nebo kolikrát i převodový olej a maže spíš více, což mi vadí spíš méně. Chodím do lesa na dříví (s vědomím vlastníka lesa) a... celý příspěvek >
Jaký řetěz pro vetší zátěž, 18.3.2008
Dobrý den, díky za reakce, koukal jsem do popisu a výkon je 2,9 PS Dříví, které řežu je čisté - vojenský prostor je jiná věc a zarostlé kulky či hřeby - to se nedá nic dělat, to v to nepočítám. HSS vydrží bez broušení více, ale nijak extra, ono... celý příspěvek >
Jak se zbavit mechu, 18.3.2008
S dovolením se přidám. Mám zahradu o rozloze 2500 m2, na níž mám okrasné lesní dřeviny (smrky, borovice, v koutě jsou břízky). Na mnoha místech jsou azalky a rododendrony - vápnění je v méme případě téměř nemyslitelné (kromě kropení trávníku... celý příspěvek >
Jaký řetěz pro vetší zátěž, 18.3.2008
Dobrý den, mám benzínovou pilu Dolmar - starší kousek, ale má vous přes dva koně, takže síly dost na to, co potřebuji, ale mám problém s řetězy. Tupí se snad až příliš rychle. Když řežu na zimu duby, buky ale vlastně mix (i starý seschlý plot šel do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika