Příspěvky uživatele - 112.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Staré odrůdy bez postřiků, 23.9.2016
Isomate ma zmysel len pokial mate stovky ha sadu. Pokial ho pouzijete len na par stromcekoch, tak jednak sa nevytvori dostatocna koncentracia ale hlavne k Vam priletia oplodnene samicky od susedov, ktori Isomate nepouzili.
Stanley - nejde dužnina od pecky, 1.9.2016
Mam starsie (10+ rokov) stromy Stanley (3ks) na myrobalane. Ta odlucitelnost od kostky (vzdy len na malom kusku pri spicke kostky) podla mojich skusenosti zalezi jednak od daneho roku a jednak od zrelosti. Napr. tento rok to vyslo tak, ze pokial bola... celý příspěvek >
Podnož pro meruňku, 11.8.2016
Ano je to mozne. V skolkach casto predavaju aj marhule napr. na montclar-i, co je broskynovy podpnik. Zvycajne sa to robi ak ma ist stromcek do lahsej, pieskovitejsej pody. Bude tiez mensi ako na marhulovom semenaci a vraj tie marhule maju mat trochu... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 1.8.2016
Ustojcivyj dokucaevoj, Nero, Jalovenskyj ustojcivyj, Ester - absolutne bez problemov bez postrekov. Vostorg - z casu na cas sa objavi trochu mucnatka alebo plesen - ale nic katastrofalne, zatial som 3 roky nestriekal. A teraz klasicke odrody:... celý příspěvek >
Včely na malinách, 1.8.2016
Tie kusadla - to je fakt blbost (kusadla maju osy, sresne, nie vcely), ale inak vcelku verim p. Rafaelovi jeho negativne skusenosti. Vcelaril som donedavna a jeden rok som kupil roj. Casom sa z neho vyklubali tie uplne najagresivnejsie potvory, ake... celý příspěvek >
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 1.8.2016
Podla mojho nazoru GF 677 znesie aj nizky obsah vapna, to podla mna nie je problem a v pripade potreby sa da vzdy dodatocne privapnit. Ale pochybujem, ze nejaka broskyna bude trpiet prave nedostatkom vapna, byva to skor naopak. Co som si cital v... celý příspěvek >
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 29.7.2016
Nezabudajte, ze mandla a broskynomadla je dost zasadny rozdiel. Mandla znesie vysoky obsah vapna, no potrebuje lahku podu. Broskynomandla znesie menej vapna ako mandla, no vyrazne viac nez broskynovy semenac. Moze sa ale pestovat aj na tazsich podach... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.7.2016
Ja som kupoval stromcekovy Niesluchovsky v Straznici pred 3 rokmi. Zatial ziadny problem. Ani raz som nestriekal. Na jar som si vrubloval z neho na meruzalku a kedze mi dost vrublov este zostalo, tak som ich nastrkal do zeme, ci sa ujmu, bez... celý příspěvek >
Teska, Fenix, Harbinger, Dixired, Favorita Morettini 3, 27.7.2016
Neviem odkial mate informaciu, ze GF677 nie je vhodna do tazsich pod. Ja mam zahradu prave s takou podou (luzna poda oglejena s vyssim obsahom vapna) a broskyne sa tu daju pestovat len na GF677 alebo slivkovych podpnikoch. Jedine ak ste z chladnejsej... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 26.7.2016
A kde sa da pozriet Teplanova ponuka? Na tej ich stranke ponukaju len vino.
Sazenice révy 2016, 25.7.2016
Tak som si to pozrel. Dovod je v tom, ze na tej anglickej stranke sa predavaju len nezakorenene odrezky (v popise odrod je "product: scion wood", v Terms and Conditions "Due to limited quantity we sell only an unrooted cuttings at retail prices"),... celý příspěvek >
Bergarouge, 21.7.2016
Uz som to tu pisal. Afinita nie je uspokojiva, v Plantexe sa im to casto v mieste spojenia vylamovalo. Pokial viem, tak presli na medzistepenie broskynou.
Co s tim?, 20.7.2016
Ciastocna zachrana mozna s okamzitou aplikaciou pripravku Cocana (draselne mydlo) a nasledne nejaky kontaktny sirny fungicid, napr. Kumulus. Cocana zmyje resp. vysusi mycelium (ten sedy povlak) a ten Kumulus zabije zbytky a zabrani dasiemu rozvoju.... celý příspěvek >
Réva vinná pěstování bez postřiku, 19.7.2016
Neviete nahodou ci existuju 2 odrody Smugljanky? Bred_ik pisal o Smugljanke - "ruská raná odrůda s modrými bobulemi, má také ženský typ květu. Má velkou odolnost k mrazu, až -35°C". Na nieco taketo som ja este nenarazil. Naopak, vsade sa pise o... celý příspěvek >
Uschlé listy slivoně, 14.7.2016
Tak sa ospravedlnujem, naozaj mate pravdu. Pozrel som si vlakno "O jakou jde chorobu slivoně?" a vyzera to naozaj uplne rovnako.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika