Příspěvky uživatele - 81.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilie a denivky, 7.4.2008
No, nemužu říct jestli je to 100% správně, ale já hnojím kravským hnojem v peletách a to úplně všecko co kvete - i můj šeřík a máte vidět jaké obří kvety pak má. A hnojím jím i moje lilie, kterým se to nezdá špatné protože kvetou jak divé. 
Jiřiny mi nekvetou, 7.4.2008
Zaleží jaké máte, ale obecně platí, že ničemu neublížíte když velký trs rozdělíte na menší - každý z jedním tzv krčkem. Já mám jiřiny ještě po prababičce a žádné velké moření to není. Na podzim když už se hlasí, že budou mrazíky je vytáhnu omyju a... celý příspěvek >
Hortenzie - obří květy, 6.4.2008
Jelikož je váš problém už z minulého roku, doufám, že to nakonec vaše hortenzie přečkala ve zdraví. Napadlo mě jedno - máte v zahradě nějaký listnatý strom - kromě ořechu je téměř jedno jaký - pak bych spadené listí doporučila nahrnout k rostlině... celý příspěvek >
Visrarie, Trubač, Réva, 1.4.2008
Vistárie krásně kvete, ale neměla by se stříhat ani zařezávat protože pak nechce dobře kvést. Trubač snese plné slunce krásně kvete a stříhat ho můžete jak se vám zlíbí je hodně odolný, ale zase je jedovatý. Réva pro okrasu - na ovoce to většinou moc... celý příspěvek >
Brablenci (aspoň tak se mi to líbí víc), 1.4.2008
Tak to by stačilo chytit jednoho mravence za prdelku a čárovat s ním kam bysme je chtěli nalákat... nebo? Já na zahradě jsme prve chtěla být hrozně ohleduplná a zachovávat harmonii, ale ty rezevé potvory překročili hranice a vykašlali se na... celý příspěvek >
Re: popínavky - fasáda domu, 1.4.2008
Jestli je přísavník stálezelený to nevím, ale víím, že roste rychle a bujně a na ffasádu se pne fantasticky.
Magnolie, 1.4.2008
Chtěla bych se zeptat, jestli se dá Magnolie vypěstovat z odříznuté větvičky, případně pokud ano jak nejlépe na to. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika