Příspěvky uživatele - 84.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dirky v listech paprik, 11.6.2017 Obsahuje fotku
Druha
Dirky v listech paprik, 11.6.2017 Obsahuje fotku
Dobry den nevite nekdo co mi pozira papriky dle fotek a naka je ochrana...? Je to mala zelena housenka co je na listu? Dekuji za info...
Roubovani Durancie na Althanovu, 14.10.2015
Zdravim, bohuzel z duvodu uvolneni mista pro orech musim vyhodit asi sestiletou vzrostlou Durancii a nepredpokladam, ze by se mne povedlo ji presadit. Napadlo me odebrat z ni na jare rouby a naroubovat ji na asi dvacetiletou Althanovu, kterou bych... celý příspěvek >
Řez vinné révy, 7.8.2015
Nevím, netuším proč by ty základní zásady řezu révy neměly platit všeobecně? Ještě jsem si vzpomněl: "Čím hlouběji se řeže, tím bujněji roste". Rafael
Řez vinné révy, 7.8.2015
Nejdůležitější zásadu řezu révy jsem tu nikde myslím neviděl. Réva plodí vždy na nových výhonech které vyrostou z loňského dřeva. Jen z loňského! Tzn., že z dřeva starého nebo kmínku sice nové letorosty raší a rostou, ale nebudou na nich hrozny. A od... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika