Příspěvky uživatele - 148.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fuchsie - zima, 8.11.2008
Ja je pestuji jiz 5. rokem, necham pres zimu v kvetinaci v chladne mistnosti,1 krat za mesic zalit, zac. jara ostrihat, presadit a kvetou krasne, take prihnojovat Kristalonem, podobne jak muskaty.Zdravi Zdena.
oleo-mac 952, 4.8.2008
ANo, káblík na svíčky, ale ten je zalitý v indukční cívce nebo kondenzátoru, podle všeho je grafitový, takže to bude asi dražší. Zkoušel jsem to podizolovat a propojit čokoládou, ale jiskru to nedává. Psal jsem i do Mountfieldu, kolik ta sranda... celý příspěvek >
oleo-mac 952, 3.8.2008
Zdravím, mám přepálený káblík od svíčky. Nevíte někdo, kolik by stál díl i s kondenzátorem, nebo co to je? V
jak strihat novou boruvku?, 1.4.2008
Koupila jsem nove kere k.anadskych boruvek, maji 2 silne vyhony asi 50 cm vysoke, mam je zastrihnout a o kolik? Kdo mi poradi, nebo to nechat? Dekuji Zdena
řez borůvky, 17.3.2008
Pan HOST ma dost podivny nazor na hnojeni cereritem-ten zlikviduje celou boruvku, zdravi Zdena.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika