Příspěvky uživatele - 197.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kávová sedlina jako hnojivo, 20.7.2016
Mi ho holky ze sekretariátu nosí do kanclu. Tak 7-10kg měsíčně to určitě bude. letos jsem ho začal přidávat do kompostu a žížalám do vermikompostéru. Na závěry je ještě brzy.
Jednoduchý gril, 9.10.2015
Tady je jeden článek propodobný gril.
Kolik se vám odpařuje vody?, 17.7.2015
Hodně, jezírko 22 m2, hodně rostlin, lekníny, fontána, odpar cca 2 cm v pařácích.
Sachs-Dolmar 112 - přechod z volnoběhu, 14.5.2014 Obsahuje fotku
Děkuji za bleskové reakce. Prodejce tvrdil že je pila v pořádku s dobrou kompresí. Ten M2T leju do sekačky i do mašiny, tak jsem ho nalil i do pily s nejlepšími úmysly. Pokud to tedy správně chápu, tak za 15 minut by se pila takhle zadřít... celý příspěvek >
Sachs-Dolmar 112 - přechod z volnoběhu, 13.5.2014 Obsahuje fotku
Koupil jsem tuto pilu přes aukro a už od začátku sem s ní měl problémy. Nejdříve nešla vůbec nastartovat - už jsem ji chtěl vrátit že nefunguje ale nakonec naskočila. Leč hned se na liště objevil olej a po pár minutách řezání pila chcípla a řetěz na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika