Příspěvky uživatele - 135.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bezprecedentní úhyn palmy, 8.6.2020
Dobry den, omlouvam se za chybejici diakritiku, ale pisu na mobilu. Je to tato palma. Mame v obyvaku palmu, je na tom stejnem miste uz x let, vzdy ji to vyhovovalo. Zalivala jsem ji jednou tydne, v zime trochu min, opet ji to vyhovovalo, mnozstvi mam... celý příspěvek >
Netřesk - co je to za škůdce?, 6.8.2019
Aha, tak děkuji.
Růžová borůvka, 17.7.2018
Pokud vám žloutnou listy tak má špatné ph substrát ve kterém je.
Novinky roka, 1.1.2018
Odkaz přehledu jabloní ve světě
Jabloň rubín, 24.3.2017 Obsahuje fotku
Red Delicious - dokončení textu
Jabloň rubín, 24.3.2017 Obsahuje fotku
V knize Příběhy slavných odrůd je původ odrůdy Red Delicious popsán takto poutavě - viz naskenovaný text 
Kde koupit (zasláním) špičkové nové rezist. odrůdy na A2?, 10.3.2017
Admirál na A2 nyní mají v ovocné školce Bruzovice a také na prodejstromku.cz
Pôvod jednotlivých odrôd jabloní, 5.2.2017 Obsahuje fotku
Ještě další stránka o J.G.
Pôvod jednotlivých odrôd jabloní, 5.2.2017 Obsahuje fotku
V knize Příběhy slavných odrůd je kapitola o J.G. - viz naskenované stránky
KuP 323, 4.2.2017
Mira  =  Karmína x  hybrid č. UEB 1205-2
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
Před mnoha lety jsem shrabal a naházel sníh z okolní zahrady ke kmenům menších asi 5-ti letých stromků na M9, aby měly zásobu vody na jaře při tání a aby půda do hloubky nezamrzla. Stalo se to, že se tam trvale nastěhovali hryzci přímo ke zdroji... celý příspěvek >
Staré pomologické příručky, 28.9.2016
Velké množství starých naskenovaných pomologií v PDF naleznete zde.
Jadernicka moravska, 26.9.2016 Obsahuje fotku
Ano, právě takový pocit mám v této chvíli, neboť jsem sklidil první pěkné jablko z mého křížení Rajka (strom) x Jadernička (pyl), které jsem uskutečnil na jaře 2008. Stromek má nyní výšku asi 4 m a letos poprvé zaplodil. Velikost jablek je podobná... celý příspěvek >
Honeycrisp, 30.5.2016
Na podzim se zeptejte na Honeycrisp ve školce ve Strážnici, před 2-mi roky jsem tam tento stromek kupoval
Na jakou podnož lze naroubovat jabloň, 1.4.2016
Kupte si typovou podnož - např. prodejstromku nabízí 5 ks podnože M26 za 100,- Kč
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika