Příspěvky uživatele - 55.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva vinná pěstování bez postřiku, 6.10.2015
A ja, pokiaľ stojí odroda za to, z jari dám zo dva razy morské riasy a v lete dám občas preventívne pomarančový olej. Keď sa ja postarám o ňu, postará sa ona o mňa, teda moje brucho. Mám aj Kokla, ale úplne bez ničoho ho čistého neudržím. Odskúšané... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 6.10.2015
Pre stolne odrody su vacsinou vhodne tvary s velkou zasobou stareho dreva. Na vychod od nas, na 3m drotenky do tvaru V, dosahuju na jeden koren priemerne urody cez 30 kg. Samozrejmostou je hnojenie ako ku korenom, tak aj na list a profylaktika.... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 6.10.2015
Prepáčte, myslel som samozrejme čadičovej vaty (grodan, rockwool) určenej na pestovanie rastlín. Z growshopu. Nejako sa mi tam tá keramika nedopatrením dostala. ;)
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 6.10.2015
Teší ma, že sa Vám so zakoreňovaním takto darí. Je dobré si takto pripraviť nejakú tú sadenicu ku jesennej výsadbe. Nad vyvýšeným záhonom uvažujem už dlhšie, ale k jeho realizácii sa asi tak skoro nedostanem. Nie je to však jediný dôvod, prečo túto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika