Příspěvky uživatele - 255.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cena domácích uzenin, 15.10.2015
Maso kupuji v průměru cca za 70kč většinou mi vychází syrové kilo klobás na 80 - 90kč i s kořením a střevy. Nezapočítaná práce a uzení. Proto bych rád nějakou prodejní cenu.Odbyt mám velký a zatím velká spokojenost všech.
Cena domácích uzenin, 15.10.2015
Dobrý den lidičky Měl bych na Vás menší dotaz ohledně ceny za domácí klobásky či uzené. Mohli by jste se zde podělit se mnou s Vašimi názory či zkušenostmi za kolik prodat doma vyrobené klobásy či uzené maso?enlightened Já prodávám... celý příspěvek >
Cena domácích uzenin, 15.10.2015
Dobrý den lidičky Měl bych na Vás menší dotaz ohledně ceny za domácí klobásky či uzené. Mohli by jste se zde podělit se mnou s Vašimi názory či zkušenostmi za kolik prodat doma vyrobené klobásy či uzené maso? Já prodávám klobásy 180kč/kg... celý příspěvek >
Uzení domácích klobás, 3.10.2015
Fakt nádherné klobásky, kéž by se mi povedla takovato barva uz take
Uzení domácích klobás, 1.10.2015 Obsahuje fotku
Nádherné červené klobásky. Ja je mám zatím pokaždé černější a nevím co mi to zpusobuje? topím na 50°C a mín přes 20 hod. Topenište 1,8 m daleko. Topím vyschlou břízou bez kury. Nemohl by to byt problem.
Menší dřevěná udírna, 29.9.2015
Mohu poprosit o více fotek a dna udirny toho rozptylovace. mně se stava ze mi jde teplo moc na jednu stranu. předem moc dekuji Pavel Koci22@seznam.cz
Čistý uzený je to normální?, 29.9.2015
Dobry den mohl bych Vás poprosit o foto dna udírny toho rozptylovače kouře? Předem moc děkuji Koci22@seznam.cz
Tuhé střívko klobásy, 28.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. O víkendu jsem také dělal klobásy. Uvnitř nadherné šťavnaté měkoučké a střívko(vnější kraj tuhý), udím s topeništěm cca 1,8m od udírny. topím na 50 - 60°C a to cca 24 hod. Klobásy jsem vkládal do vyhřáte udírny. Topím i přes noc a... celý příspěvek >
Uzení domácích klobás, 28.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den.  O víkendu jsem také dělal klobásy. Uvnitř nadherné šťavnaté měkoučké a střívko(vnější kraj tuhý), udím s topeništěm cca 1,8m od udírny. topím na 50 - 60°C a to cca 24 hod. Klobásy jsem vkládal do vyhřáte udírny. Topím i přes noc... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 8.2.2015 Obsahuje fotku
ne mam topeniste bez popelniku
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 8.2.2015 Obsahuje fotku
moc se mi nadari drzet teplotu. cca co pul hod bych musel prikladat abych udrzel 60st. a kdyz topim pres noc tak chodim po 4hod a dost to vychladne. treba mam spatne topeniste nevim. zkusim prave v lete predelat topeniste s udirnou ale chci zachovat... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 8.2.2015
moje prvni procvedeni udirny s topenistem cca 1,8m
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 7.2.2015
Pěkná udírna Budu také renovovat starou na novou.Chci dělat dvojitý plášť z prken (palubek) a můj dotaz zní: mám první i druhý plášť dát na sebe nebo nechat mezi nimi vzduchovou mezeru.  předem děkuji za odpovědi a těším se na vaše... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika