Příspěvky uživatele - 211.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dehybridizace rajčat, 5.12.2017
Kromě vámi zmíněného Sungold jsem narazil na stabilní odrůdu rajčete Perfect Rogue, které bylo dehybridizací vyselektováno z odrůdy Early Girl F1 (od firmy Monsanto). Asi nebude na 100%  stejné, ale uvádí se jako její náhrada. U mě plíseň... celý příspěvek >
Aronie, 5.12.2017
Můžete prosím specifikovat ony kvality? (vyšší výnosy, velikost atd.). V tom srovnání se uváděla lepší chuť Vikingu, je možné že v jiných parametrech je to jiné... Můj Viking se dal jíst v plné zralosti, kdy již začaly bobule jemně uvadat přímo ze... celý příspěvek >
Pozdě kvetoucí meruňka, 22.4.2017
Děkuji za informace, takže ani takto později kvetoucí meruňky nejsou vůči pozdním jarním mrazíkům imunní. Pokud to chápu správně, tak Siréna (potomek Luizety) od Jiřího FM. kvete podobně, možná ještě o trošku později. Něco mu na ní i zůstalo.... celý příspěvek >
Zahradnictví zoja, 22.9.2015
Rostlinky ze zahradnictví ZOJA přišly po dvou dech od objednání. Krásné zdravé rostliny, exkluzivně zabalené, mokré baly. Jednoznačně doporučuji. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika