Příspěvky uživatele - 228.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 6.10.2015
Nechci se přít, nemám na to ani potřebné argumenty.Ale snad časem, protože mně to velmi zaujalo tak nad tím budu přemýšlet, pátrat a snad uvedu více argumentů. * Zatím mně napadá jen tohle: -ten jev je fyzikální, ne chemický -p.Dyr byl a je... celý příspěvek >
Proč se přidává cukr do meruňkového maču?, 19.9.2015
A co si myslíte třeba o tomhle, je to jen nějaké tlachání? Analýza ovocných kvasů a destilátů ve vztahu k finálnímu výrobku. Diplomová práce, Jana Kleinová. (Volně ke stažení v pdf pomocí vyhledavačů) Rafael. 
Odstranění plevelů pomocí netkané textilie?, 12.6.2013
Ještě jsem k položení fólie nepokročil z důvodu neustále nepříliš vlídného počasí. V souvislosti s tím mě napadla další věc. Pozemek, kam chci fólii natáhnout není zrovna ideálně rovný. Fólie pak bude nerovnosti kopírovat. Tyto se vyrovnají až... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika