Příspěvky uživatele - 3.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 19.9.2015
Dobry den Petre, cresthaven je chutova stalice. Sice musim konstatovat ze mi o neco vice chutna Spring Lady, ale na Cresthaven take nedam dopustit. Chut Ohenry jeste potvrdim zitra. Mam maly stromek s peti plody a tak nechci sklizen uspechat.... celý příspěvek >
Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 19.9.2015
Dobry den Stando, myslim ze Ohenry se da koupit i ve skolkach v CR, nicmene pozdnejsi broskve uz nikoliv. Ja vse kupoval v italske skolce. na podzim 2013. Vyhodou je ze se tam da platit pres Paypal, maji stranky v anglictine a hlavne posilaji... celý příspěvek >
Ohenry, Guglielmina, Fairtime - velmi pozdni broskvone, 19.9.2015
Dobry den pratele ovocnari, poslednich par peknych dni babiho leta pomohlo dozravani, takze jsem neodolal a vcera utrhl prvni plod z broskve odrudy Guglielmina (RH + 57) ktery se mi jevil jako nejzralejsi. Velikost, barva, vune i mekkost na pomak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika