Příspěvky uživatele - 210.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o určení rostliny, 5.6.2018
Já to tušila, že to bude nějaká úžasná bylinka. A ještě je na vysoký tlak, přesně pro mě :-)
Prosím o určení rostliny, 5.6.2018
Děkuji.
Prosím o určení rostliny, 5.6.2018 Obsahuje fotku
Prosím místní znalce o název této rostliny. Je to nějaká léčivá bylinka? Roste na kraji lesa. Děkuji.
Maliny, 9.3.2016
Děkuji. Takže raději shrnutí. 1) části prutů s bočními větvičkami odstranit 2) po doplození počátkem zimy vše nakrátit na cca 10 cm
Maliny, 9.3.2016
Dobrý den. Jak seříznout maliník? Na netu plno protichůdných rad, třeba mi tu někdo poradí jednodušeji. Seřezávají se uvádí na podzim, nebo na jaře. Já zvolil jaro. Odrůda Polka, remontatní. Zasazena na podzim 2014. Minulý rok bohatá úroda v létě... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 14.9.2015 Obsahuje fotku
Já už dal sítě na Hibernal koncem srpna. Též tajně doufám v PS, minulý rok měla panenská sklizeň jen 18,5 NM, ale bylo to sebráno kvůli nepřízni počasí již 26. září. Nicméně víno z toho bylo (jen pár litrů)i tak slušné. V příloze je fotka z... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 14.9.2015 Obsahuje fotku
S tím hodnocením sezóny byl byl opatrný, u Hibernalu ještě poměrně dost času do sklizně zbývá a počasí se může stále pokazit jako minulý rok v září, kdy bylo dost deštivo. Já osobně se pokusím Hibernal nechat na keřích do poloviny října. Pozítří budu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika