Příspěvky uživatele - 124.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Raná, bezsemenná, rezistentní, mrazuvzdorná... aneb rozinky v podhůří a bez chemie?, 5.2.2016
Raději jsem si do Mělníka zavolal. Mám se ozvat týden před sázením. Nakonec jsem rezervoval 1/2 Solaris a 1/2 Cabernet Cortis. Takže rozhodnuto, teď už jen čekat na duben.
Raná, bezsemenná, rezistentní, mrazuvzdorná... aneb rozinky v podhůří a bez chemie?, 4.2.2016
Dobrý den, nejste v tom sama. Na jaře budu sázet malou vinici na Rakovnicku (cca 480 mnm u kamenné zdi, vedení na hlavu - zrovna řeším kůly. Chtěl bych to mít pěkné a sháním akát) Na podzim jsem udělal přípravu do 60 cm, někde tu je fotografie.... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 14.9.2015
Sázet budu až na jaře, takže je dost času. Zatím jsem u příprav půdy. Pokud to půjde, tak se samozřejmě rád podělím. Vedení na hlavu by u této odrůdy neměl být problém. Taky se mi líbí myšlenka, že se hlava dá v případě potřeby jednoduše " přikrýt "... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika