Příspěvky uživatele - 149.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pondovac 4 nesaje, 10.9.2015
Problém byl údajně v drátech použitých na vinutí rotoru a jejich izolaci. Nejsem technik, takže jak jsem dostal, tak předávám. Možná by šel vyměnit jen samotný motor, ale ten jsem loni njít nedokázal, parametry a rozměry nabízených vysavačových... celý příspěvek >
Pondovac 4 nesaje, 10.9.2015
Může jítno vadnou serii motorů, mě to potkalo u přístroje koupeného z druhé ruky v zahraničí. Záruka by to měla vyřešit. Já musel koupit celou motorovou hlavu novou.
Sterbinovy filtr, 14.5.2014
Jde to přesně tak jak popisuje pan Hrkal. Chvíli trvá, než se systém odladí tak, aby přes štěrbinu a následně čerpadlem procházelo jen takové množsví vody, které stíhá filtr. Mezi čerpadlem a filtrem mám šoupě a čerpadlo mám zapojené přes... celý příspěvek >
Pokus o skalku v brehu, 9.4.2014
Izolační rohož pod plechové střechy, klidně na tkaninu osázet a pak zasypat kačírkem.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika