Příspěvky uživatele - 0.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřik proti kornatce, 9.9.2016
Pokud se objevi kornatka, doporucuji ihned prihnojit dusikate hnojivo. Ted jsem se vratil z dovolene a po 14 dnech kornatka a travnik v ubohem stavu. Nemam zaden top green a bezne hnojim Pure SportGolf nicmene nejlepe se mi osvedcuje Pure Fairway+,... celý příspěvek >
Molice na růžičkové kapustě, 5.10.2015
Létající bílé molice mně totálně obsadili růžičkovou kapustu. Zkusil jsem několikrát opakovat Mospilan, poté ještě Plenum. Nakonec jsem to vzdal, protože byly larvy i v plodech a kapustu vyhodil. Nemáte někdo zkušenosti s tímto problémem, příští rok... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 30.9.2015
OK, děkuji za tip
Čerpadlo Sigma nefunguje, 23.9.2015
Dobrý den pánové, včera jsem čerpadlo konečně uvedl do provozu, závadou bylo skutečně opotřebené oběžné kolo, včera jsem dal nové a vše funguje jako dřív. Závada je tedy vyřešena a tímto děkuji všem za rady a podněty.
Zase ta lipnice, 18.9.2015
Tak jsem pred asi 14dny aplikoval celoplosne Stomp 330 - davkovani 50ml/5L na 100m2. Po 5dnech provedl vertikutaci (krizne) a celoplosne presel smesi VV2 v davce asi 3kg/100m2, lehce zapravil hrabema a privalcoval. Po 10dnech nevzeslo vubec nic!
Čerpadlo Sigma nefunguje, 14.9.2015
dobře, díky, to zkusím
Čerpadlo Sigma nefunguje, 14.9.2015
to mi říkal soused, také jsem to sem psal, že je to jedna z možností, sací výška je sice asi jen 6m, ale stejně to možné je
Čerpadlo Sigma nefunguje, 14.9.2015
Dobře to zkusím, jinak tu klapku jsem již odstranil. Sesazené je to právě podle toho instruktážního videa, takže by to mělo být správně. Legraci si z nikoho nedělám, už to řeším dva týdny. Přikláním se také k tomu koupit čerpadlo jiné, rovnou... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 10.9.2015
to uz jsem vsechno zkousel, bohuzel bez vysledku
Čerpadlo Sigma nefunguje, 10.9.2015
to máte pravdu, to jsem mohl udělat
Čerpadlo Sigma nefunguje, 10.9.2015
Voda po zalití stojí, neztrácí se. Těsní, měl jsem to několikrát povolené, vždy řádně napakované konopím a pastou.
Čerpadlo Sigma nefunguje, 10.9.2015
V tomhle stádiu jsem byl minulý víkend, už jsem to tu psal, z kýble čerpá, ze studny ne. Uříznul jsem trubku do studny abych zkontroloval sací koš, ten je v pořádku. Tak jsem to znovu svařil, zalil potrobí i čerpadlo a nic...
Čerpadlo Sigma nefunguje, 10.9.2015
Čerpadlo jsem samozřejmě zavodnil, sundané příruby, plné vody. Když ho spustím se sundanou přírubou tak to vychrstne, ale pak se tam zbytek vody jen tak mele. Těsnění je z normálního 80g papíru, promaštěné, to jsem tam dával i dříve když to... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 10.9.2015
"celkova dlzka sacieho potrubia: dajme tomu 10m" to ne, jelikož je čerpadlo hned u stěny studny takže 6m výška + max. 1 m k čerpadlu. Takže jsme dle Vašich výpočtů na 7,6? Jinak děkuji, nicméně to neřeší můj dotaz jak správně zavodnit sací... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 9.9.2015
Zítra to změřím přesně, ale studna je hluboká 8m. Sklep, kde je čerpadlo je cca 2m pod zemí, takže od čerpadla po dno studny je 6m. Výška vodní hladiny ve studni je v tuto chvíli 1,5m. Sací koš je asi 30 cm ode dna.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika