Příspěvky uživatele - 7.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 4.11.2015
vreteno sa brusi otacanim opacnym smerom. Zhodi sa koleso, na miesto ozubeneho prevodu sa nasadi kluc alebo ja pripajam cez adapter aku-srobovak, na vreteno nanesiem hrubu pastu a otacam. Par krat pri tom dotiahnem pritlak vretena na noz. Na zaver... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka - elektrická? Jakou zvolit?, 2.11.2015
Kostky listie konariky pre vretenovku nie su broblem. Problem su kamienky, aj taky 5mm kamienok z detskeho ihriska sposobi okamzite nastrbenie ostria noza a kosacku treba prebrusit. Skusenosti. Mal som vretenovku Alco a to bol des. Tupa po dvoch... celý příspěvek >
Vysadba merunky nad betonovou zumpou, 17.10.2015 Obsahuje fotku
Ale zas na druhu stranu mozno by si rokmi ta marhulka nieco cucla a aj by jej to prospelo V 1992 ked som zakladal firmu som v prenajatych priestoroch nasiel kvetinacik s takym 20cm uboziakom. Bodla spravcu tam krnel uz zopar rokov, raz za mesiac... celý příspěvek >
Kiwi - vhodný opylovač?, 12.10.2015
Nie som si na 100% isty ale pre opeleni je podstatne to aby boli obe kiwi rovnakeho druhu. Actinidia arguta dokaze opelit iba argutu, kolomitka iba kolomitku, deliciosia iba deliciosiu. Geneva aj Weiki su obe druh Actinidia arguta (Aktinídia... celý příspěvek >
Co dat okolo bazenu?, 4.10.2015 Obsahuje fotku
Kamenny koberec je asi najlepsia volba. Pokladka je jednoducha a vyber kameniva velky. Pokladka je bez mozna na vsetky pevne povrchy, teda beton (aj popraskany), zamkova dlazba atd. Pripadne poskodenie je mozne lahko vysparavit. Voda kamenivom... celý příspěvek >
Řídký trávník, 25.9.2015
Martin, moje rady neboli smerovane k vytvoreniu greenu ale k tomu aby z toho co momentalne je, rsp. z povodneho zameru ostalo, sa vybudovalo nieco co sa da aspon nazvat peknym travnikom.
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 25.9.2015
No ja by som mal obavu. Sused staval murovany 7x3, pod zakladovu dosku nedal drenaz ani neuzaboval, tiez iba piesok, debnenie a vylial betonom. Po 2r bazen sadol na jednej strane o 2cm, je to vidno na linke pri napusteni vody. Nastastie sadol cely... celý příspěvek >
Řídký trávník, 24.9.2015
golfove profi je siroky pojem. ina zmes je na jamkovisti ina na odpalisti atd. Nekoste menej ako tie 3cm popripade skuste trocha vyssie. Nezabudajte na zavlazovanie, golfove osiva vyzaduju viac vlahy ako ine zmesy. Teraz na jesen sa to uz vyrazne... celý příspěvek >
Řídký trávník, 24.9.2015
Tak v prvom rade. Zalezi od osiva. Nie kazdy travnik mozete sekat na 1cm. Napriklad Aros Zahrada znesie vretenovku nastavenu na 22mm ale typ Do tiena potrebuje 32mm, nizsie kosenie mu ocividne vadi a dlho sa z neho spamatava. Takze pokial je travnik... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 23.9.2015
to hej len je tu potor riziko vacsieho pieskovania studne. Pan spomynal, ze pri vacsom prietoku uz studna silno pieskuje. Kedze ma perforaciu rury vo vrte nad kalnikom, vacsi odber a nasledne aj pritok do studne bude vrt rychlejsie zanasat, cerpana... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 23.9.2015
A vy si kolego precitajte cele vlakno. Pan ma problem, ze vydatnost studne je len 40-45l/min takze musi planovat zavlahu tak aby sa k tomuto cislu moc nepriblizil. Na zavlahu mu staci 2.5bar ale kedze to chce aj na zasobovanie domu bude potrebovat... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma nefunguje, 23.9.2015
No jo, znizena sacia schopnost spojena so sanim na hranici unosnosti a problem na svete. Aby ste sa vyhli v buducnosti chodu na sucho pri nejakej zavade, odporucam vam vyrobit si jednoduchy poistny system. Do systemu tlakovej nadoby naistalujte este... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 23.9.2015
Prietok skrtite vzdy az na vystupe zmenou svetelnosti trubky alebo privretim ventilu. Pisali ste, ze vydatnost studne je cca 40L/min. Myslim, ze pri 1/2" rozvodoch v dome takyto prietok nedosiahnete ani ked otvorite vodovodnu bateriu na plno. Pokial... celý příspěvek >
Uložení filtrace, 21.9.2015
toto fakt nerieste. normalne to vybetonujte. ta trocha vody nehra rolu. ked budete cistit predfilter cerpadla alebo vypustat filtraciu na zimu aj tak tam vodu narobite. Ja to mam vybetonovane, steny z DT, strop beton s poklopom. Ked prsi, tak to... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 19.9.2015 Obsahuje fotku
Takze k vymene cerpadla prislo o nieco skorej. Akonahle sa moja matka s manzelkou dozvedeli, ze existuje aj iny sposob ako o 6 rano hulakajuce SVAčko v pivnici dostal som prikaz k okamzitej vymene. Uz v minulosti som bol rozhodnuty, ze to bude... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika