Příspěvky uživatele - 178.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na rejska?, 18.12.2015
Tak to si hodně pletete a to buďto s plchem a nebo normální myší. Rejsek vám žádné ořechy žrát nebude, je to hmyzožravec.
Co to je?, 14.12.2015
Popravdě nevím nic o kořenovém systému sekvojovce(ani jsem to nikde nenašla) ale předpokládám, že strom, který se dožívá 2000let. neshodí první vichřice, jako slavné smrky u nás...
Olše lepkavá, 13.12.2015
U nás je kolem olší hafl a zvěř si jich nevšímá. Ve vesnici se srnců tolik zase neukáže a i když tady už jsme v polích, parůžky si nejspíš otlučou v lese. Nejsem tedy myslivec ani lesník, ale že by si místo pro otloukání vybíral podle druhu stromu,... celý příspěvek >
Trnkovica (trnka obecna), 11.12.2015
Nevšimla jsem si, že ta kvasná zátka byla na vašich sudech, tedy zadavatele. To už tedy nechápu nějak vůbec, to se u nás dávalo jen na rybízák(tedy víno z černého rybízu) na kvas nikdy. A že by se trnky(tedy durancie) myli do kvasu? Tak to tedy ani... celý příspěvek >
Trnkovica (trnka obecna), 11.12.2015
Teda jsem jen ženská, která alkoholu nerozumí vůbec, ale podivuju se nad tím uzavřením sudu s kvasem... minimálně při kvašení. To vám nevystřelí víko? Vůbec si nepamatuju, že by to děda někdy vzduchotěsně uzavíral, prostě to přiklopil, někdy jen... celý příspěvek >
Co je to za houbu, 8.12.2015
Jo, jo, na ořechu velmi častá, máma si na pařez také na ni chodí...
Je to rakytník?, 29.11.2015
Je to jedna a táž rostlina, i s tou zelenou čupřinou, i ten ostříhaný? To zelené je samec, ale u toho zbytku si nejsem úplně jistá...
Larva, 24.11.2015
Když si kopu rozložený slamnatý koňský hnůj na vozík, tak takových larev (či jim podobných) vykopávám mraky. Doteď jsem si myslela, že jsou to larvy zlatohlávků, protože těch tu máme mraky, zatím co chrousta by pohledal. Musím se jí příště, než ji... celý příspěvek >
Je letos opravdu málo myší?, 24.11.2015
Vzhledem k létu, co jsme letos měli, to bylo ve vlnách. Celé léto skoro žádné myši, kočka se nudila Začaly se objevovat až k podzimu, ale je jich u nás mnohem míň, než jiné roky. Asi se upekly.
Nejchutnější odrůdy meruněk, 18.11.2015
Chlapi, asi se od vás tu správnou, velmi rannou, rezistentní k monilii a chutnou nedozvím Byla jsem rozhodnutá pro Radku(i díky recenzím) ale jak jsem zjistila, je to právě ona, co mi rázem chcípla kvůli monili(a to byla i stříkaná) Takže tu jsem... celý příspěvek >
Neznámá rostlinka, 18.11.2015
Měla už jsem jich několik podobných u příbuzných viděla... stačí pěstovat ve stínu. A dračinky také vyhazujou dole nové růžice, jako dracény? Vidím tam u kmínku novou. Tím nezpochybňuju Váš názor, jak jsem psala, já je nerozeznám... Konvalinka
Larvy na fasádě, 18.11.2015
Zapomněla jsem dodat, že se pravděpodobně za chvíli odstěhují samy, schovat před zimou.
Larvy na fasádě, 18.11.2015
Ano, je to mázlé, ale také mne hned napadla nějaká ze stonožek... Z těch obavu mít nemusíte, jsou užitečné, některáé dravé, jiné dělají humus.
Neznámá rostlinka, 17.11.2015
Já teda nevím, ale mě to připadne jako normální vytáhlá dracéna Může mi někdo vysvětlit rozdíl? Konvalinka
Hnojení palmy, 6.11.2015
Platí to samozřejmě i pro pokojové rostliny, snad vyjma orchidejí, které kvetou celoročně a hlavně v zimě. Rostlina pozná, že nastala zima podle krátkého dne a nedostatku světla. Hnojením by jste možná vyprovokoval(a) růst, ale jen vytáhlých slabých... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika