Příspěvky uživatele - 22.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který škůdce nám ničí švestky?, 19.6.2018 Obsahuje fotku
Vrbaře jsem v sadě nikdy neviděl, až letos. Žere mi listy na švestkách a hlavně na hrušních.
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 30.9.2015
Cervena (podnoz semenac) mi rodi teprve druhym rokem a je mozne, ze jsem ji mel lepe tvarovat a vice protrhat. Taky se na ni nejspis podepsalo sucho. Kazdopadne vcera jsem sklidil poslednich par plodu a chut uz je trochu lepsi. Posledni kousky zelene... celý příspěvek >
Proč neprorazil General Leclerc, 29.9.2015
Taky mam jednoho Generala ve sbirce hrusni a uz se tesim co predvede. Jak to ctu, nelituji, ze jsem misto Dekanky vysadil prave jeho. Letosni uroda hrusni byla u mne i pres to sucho dobra. Williams a Clappova (drobnejsi) byla vyborna. I Williams... celý příspěvek >
Valjevka, 25.9.2015 Obsahuje fotku
Mam v sade u Kyjova tri asi osmilete Valjevky na Mirobalanu a nejsem s nimi vubec spokojeny. Plody jsou i oproti Stanley, ktere jsou hned vedle, mene sladke a chutne. A to nemluvim o TopTaste, kterou jsme vsichni doma nadseni. Letos je cast plodu... celý příspěvek >
Kdy sklízet Rubinolu,Topaz a Rosanu?, 22.9.2015
Topaz na Kyjovsku take ne, zato Rubinola dela cest svemu jmenu a je uz pekne zbarvena. Obe odrudy sbirame az v rijnu a ve sklepe (neni idealni) vydrzi zhruba do brezna. Rubinoly uz padaji celkem hodne, vetsinou ale jen cervive. 
O co ještě doplnit seznam odrůd?, 8.9.2015
Pokud chcete svestky i hrusky na palenku, moc bych to s poctem druhu neprehanel. Narazite na ruznou dobu zrani u jednotlivych odrud a nemoznosti naplnit kvasnou nadobu behem rozumne doby. To je problem hlavne u hrusek. Pak casto nezbyva nic... celý příspěvek >
Hnědnutí od pecky u ryngle, 8.9.2015
U Kyjova - mam stejny problem na obou stromech (15 a 20let). Kazdy rok plodi hodne a s timto jsem se jeste nesetkal. Plody jsou malo sladke a nejsou moc chutne. Nejspis kombinace dlouheho sucha a horka. MV
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika