Příspěvky uživatele - 136.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Užití slámy, 30.11.2016
Zkuste zadat do gůůglu Zahrada na balících slámy
Zakládání tzv. květnatých luk, 23.11.2016
Návod na založení květnaté louky na tomto fóru již několikrát byl, hledám, nalézti nemohu, jen tohle - zadejte si do vyhledávače květnatá louka, je tam pár užitečných rad - odkaz mi nejde vložit. Hančo na plůtek z vrbového proutí zkuste kouknout... celý příspěvek >
Sklizeň celeru, 11.11.2016
Řepa je na mráz docela citlivá, namrzne bude brzy hnít.
Identifika cehlodavce podle ocasu, 18.10.2016
Ani bych neřekla, naše ovčanda jich má letos na kontě dobře přes stovku a pořád přicházejí další a další.
Jabloň štrudlák, 25.9.2016 Obsahuje fotku
Nevím, jak se tohle jablko jmenuje. Rouby dostal táta ze západních Čech asi v roce 1975. Jablka jsou obrovská, vyfocena mám už jen ta co zbyla, největší už jsou pryč. Ke sklizni tak začátkem září a dají se hned jíst, nezkoušela jsem skladovatelnost.... celý příspěvek >
Prosím o název 2 rostlinek, 25.9.2016
Paní Lído, u toho vánočního kaktusu mám pocit, že jde o ten původní, babičkovský, ne ten, který se teď běžně v obchodech prodává, jen jsem nedohledala "příjmení". Elena
Prosím o název 2 rostlinek, 24.9.2016
První rostlina bude pravděpodobně tchynin jazyk - Sansevieria trifasciata a druhý je vánoční kaktus Schlumbergera. Elena
Co je tohle za rostlinu? Z pecky podobné avokádu, 24.9.2016
Mohl by to být australský kaštan - castanospermum australe. Elena
Jak nejlépe uchovat bazalku na zimu?, 18.9.2016 Obsahuje fotku
Bazalku suším, nezhnědla, možná je to také odrůdou, loni jsem měla nějakou citronovou a tu tmavou, kterou má pan PP. V různých receptech radí, prý je nejlepší naložit do oleje, nezkoušela jsem. Také snad lze odebrat na podzim vrcholové řízky, ve vodě... celý příspěvek >
Čím to, že je letos málo vos?, 5.9.2016 Obsahuje fotku
Konvalinko, vosíky mám ve skleníku, úspěšně loví mšice... Elena
Čím to, že je letos málo vos?, 5.9.2016
Vos méně, sršně žádná, vrabců mraky. Brno
Kvete jabloň Hana, 2.9.2016
Croncelské máme, je plošší než falešná Hana. Elena
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 1.9.2016
Poslední dva roky je to téměř pravidlem, že se mi objevuje mezi normální mrkví bílá a světle oranžová. Kupuji od Sema i Moravoseedu, ale jsem nepořádník, nepamatuji si, ze které firmy je to takhle namícháno.
Co je to za bylinku, 28.8.2016 Obsahuje fotku
Mám podobnou bazalku, ale není trvalka.
Co je toto za rostlinu?, 25.8.2016
Perila křovitá?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika