Příspěvky uživatele - 101.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 15.9.2015
Nechajte to tak, nic nestrihajte, svoje dostal, nech ma pokoj. Prezimuje a na jar dobre pohnojit a pojde. Ustrazte skoro na jar skodcu, ten by ho dorazil.
Co Vaše réva 2015?, 15.9.2015
pocasie bolo cez leto ako v Porte, aj vino bude ako portske
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 15.9.2015
treba pockat na jar. Ak by obrazil aj teraz, mohla by mladina omrznut.
Chemie do jezírka, 15.9.2015
ja radsej spinu vysajem vysavacom, ako ju dvihat pomocou chemie. Je pravda, vysavac je drahsia investicia, ako poroxouhlicitan. Ale urcite vycisti dno dokonalejsie, ako peroxidy. Ked mam priehladnu vodu s vlaknitou riasou, cistim tak, ze vraciam... celý příspěvek >
Rovná betonová deska pod bazén, 13.9.2015
Je to celosezonne krajsie a staci podhodit 5kou extrudovanym polystyrenom (na mieru vyrezanym, takto to mam ja...) a bude aj izolacia... a pre nafukovaci bazen aj relativne makka podlozka. 
Rovná betonová deska pod bazén, 13.9.2015
..ak urobite tie vypuste, tak asi bude dobre jemne vyspadovat beton k vypustiam
Mosazná hadicová rychlospojka, 12.9.2015
neviem co sa hadate, spojka je vyrobok, ktory funguje z dvoch kusov. Ak mate len jeden, kupte novy komplet. Ak zozeniete druhy, idete do rizika a to je s mnohymi dalsimi vyrobkami. A prikladov je plno... Ked si kupite hubicu na vysavac a... celý příspěvek >
Pondovac 4 nesaje, 11.9.2015
Pondovac 3 je super na male jazierko. V prestavke nasavania je cast prestupit o krok na stranu a nachystat sa na dalsie odsavanie. Niekedy ked motor postupne prestava tahat, tak zdvihnem ruru a takto dokonale stecie vsetko do stroja... po par... celý příspěvek >
Mosazná hadicová rychlospojka, 11.9.2015
ja som mal z gardeny spojku kde sa jeden kus rozbil. Chcel som kombinovat co som mal, pasovalo ak sa mysli cvaknutie a drzanie ale pretekalo ako svina.
Pondovac 4 nesaje, 10.9.2015
...je pravda, ze vysavac huci, ked ide na vzduch, ale asi na to nie je stavany. Ja mam ten nizsi model a som velmi spokojny, ale taham len vodu a z vody ruru za chodu radsej nevytahujem. Pan Hrkal, klobuk dolu....takeho predajcu ak Vy, by si... celý příspěvek >
Tlaková nádoba na závlahy alebo presscontrol?, 8.9.2015
no neviem, ale 5 bar vo vodovodnej sustave je pekne dost. Asi aj neprakticky dost. Nikto nema rad aby po otvoreni kohutikov striekala voda ako o zivot.
Dozrávám hrušky na trávníku - vzniká ještě cukr?, 7.9.2015
aj CO2
Likvidace řas v malém jezírku, 7.9.2015
Dle komponent viz výše myslím, že to nebude tak hrozné.  Moze a nemusi... Monolinuron, ako jedna zo zloziek vodnara, je chlorovany aromat. Tie su velmi stabilne a robia vrasky na cele mnohym environmetalistom a daju sa znicit len specialnymi... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 6.9.2015
urcite to strasna chemia nie je. Podobne je to aj s potravinami z obchodu. Asi by to dnes ani nevyrastlo, alebo by to zarastlo burinou alobo zazrali skodci a plesne, keby sa neaplikovali chemikalie. Ja pouzivam oxidacnu chemiu kombinovanu s hlinitymi... celý příspěvek >
Vysavač na listí?, 5.9.2015
...tiez som vahal, ale nakoniec uz boli prec. Aspon som zobral poslednu accu pilku a vypada to velmi sikovna... vyskusal som zatial len "do vzduchu", ale pekne prevedenie a v kufriku aj s nabijackou
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika