Příspěvky uživatele - 18.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování starých odrůd jabloní na nízkých tvarech, 8.5.2008
Děkuji za radu. Ještě jsem se chtěl zeptat zda lze použít výmladky, odnože od starých stromů vysokokmenů za staršího sadu?
Pěstování starých odrůd jabloní na nízkých tvarech, 6.5.2008
Můžete mi prosím poradit kde seženu podnože pro vyšší tvary. Sám zatím roubuji na podnože které mi obrazili u zákrsků které jsem koupil. Odkopávám je, rozsazuji a potom roubuji. Letos jsem narouboval na ně i zlatou renetu (vím že je to nepřesný název... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 4.5.2008
Mám podobný problém. Pod kaštanem jsem si vydloubnul semenáček a ten přesadil a doma se mi ujal. Nnyní je asi 20 sm vysoký a také váhám zda ho mám nechat osudu nebo roubovat. Jinak jsem také nasel nějaké kaštany ale nevzešlo nic.
Roundap, 3.5.2008
Děkuji, jsem rád že Clinic je také bezpečný. Já se jinak chemii vyhýbám co můžu. Ale nejsem jinak schopen omezovat kopřivy na pastvině. Ovce se jim bohužel vyhýbají (podobně jako šťovíku). Bodově se je tedy snažím odstraňovat. Nevýhodou je že na... celý příspěvek >
Roundap - versus Clinic, 3.5.2008
Dobrý den, učinná seložka přípravku Clinic se zdá být velmi podobná jako té u Round Upu. Může mi prosím někdo dát iformaci zda je tento přípravek podobně ekologický jako Roundup? Předem děkuji za odpověď.
rouby, 31.3.2008
Zajímavé
zlatá reneta, 30.3.2008
Mám nějaké uskladněné rouby. Pokud máte vážný zájem přijeďte a 1-2 přenechám. Volejte 603 109 542.
kdy roubovat, 26.3.2008
díky
kdy roubovat, 24.3.2008
Myslíte že už je čas na roubování jabloní?
Lékořice, 27.2.2008
Nemá někdo zkušenosti s pěstováním lékořice? Chtěl bych si zkusit sám vyrábět pendrek.
Vypalování trávy, 27.2.2008
Vypalování především nepříznivě ovlivňuje složení travních porostů a zvýhodňuje plevel včetně mechu. Oheň totiž poškozuje především kulturní druhy trav, které z větší části přezimují v zeleném stavu. Proto čím je travní porost kvalitnější, tím větší... celý příspěvek >
Vypalování trávy, 25.2.2008
Jde o to že vypalováním si vyháníte peníze z kapsy protože likvidujete ušlechtilé trávy a podporujete nežádoucí druhy.
Vypalování trávy, 25.2.2008
To si děláte snad legraci v dnešní době.
Kříženec kiwi s rajčetem, 25.2.2008
Hahaha
Zelená vajíčka, 24.2.2008
Není to žert. Toto plemeno slepic se jmenuje Aurakana.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika