Příspěvky uživatele - 197.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez ve 2 roce Ptacnice + Sweet early, 24.4.2016 Obsahuje fotku
O neco lepsi foto...
Rez ve 2 roce Ptacnice + Sweet early, 24.4.2016 Obsahuje fotku
Prosim o radu ohledne rezu nebo nerezu. Na podzim 2014 jsem po neuspechu s Kordii na mahalebce zasadil ptacnici + Sweet Early. Myslel jsem, ze mi obe tresne s mahalebkou zajdou, protoze je na ni moc vysoko spodni voda + u Kordie monilia.... celý příspěvek >
Název rostlin, 30.8.2015
Děkuji všem za všechny tipy. Ještě doplním kompletní jména nalezených: Mydlice lékařská, Kýchavice bílá, Oman pravý, Hadinec obecný S Kuksem máte samozřejmě pravdu. Komu se líbí bylinky a léčivé rostliny či nějaké méně tradiční zeleniny, ať... celý příspěvek >
Název rostlin, 30.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o pomoct s nalezením názvu rostliny. Děkuji :-)
Neznámá bylina, 23.6.2015
Děkuji! Tak s tím kakostem jsem šel přecijen správným směrem. Jen si víc věřit :o)
Neznámá bylina, 23.6.2015 Obsahuje fotku
Víte někdo o co se jedná. Kakost to asi nebude.
Nemoc třešně Regina, 8.6.2015
Má smysl v této fazy aplikovat postřik proti skvrnitosti listu? Doporučil byste nějaký kurativni ppripravek-chtel bych zachranit alespoň nějakou úrodu. Jedna se o tříletý stromek s několika plody a děti se na ne těší a každý den je mlýně... celý příspěvek >
Nemoc třešně Regina, 7.6.2015
Prosím bylo by možné přidat vice info o vlivu Mulde na stav rostliny? Snažil jsem se udržet cca 5cm vrstvu mulče - tráva. Na podzim jsem zetlelou trávu " zaryl" a na jaře za pravil dusíkaté vápno. Tím jsem doufal, ze na jaké negativní důsledky... celý příspěvek >
Nemoc třešně Regina, 6.6.2015 Obsahuje fotku
Foto listu
Nemoc třešně Regina, 6.6.2015 Obsahuje fotku
Nemoc se projevuje hnednutim listu a dnes jsem zjistil, ze hnednou i plody. Prosím o radu jestli je to nedostatkem živin nebo nějaká nemoc. Ošetřoval jsem v březnu kuprikolem a po odkvětu Horizontu a Reldane.
Kvalitní kamínky do kočičího WC, 20.5.2014
Já kupuju tenhle Brit - Brit Care Ultra Fresh, 10kg hrudkuje perfektně. Občas ale koupíme obyčejné stelivo v Globusu za nějakých 29Kč / 5kg a to je snad ještě mnohem lepší.  ;-)
Tisy a krtek(?), 19.3.2014
V mém případě to tisy nebyly. Jednalo se o myrobalán a jabloň, tedy "sladké" dřevo. Asi by hryzcovi chutnal i javor.
Tisy a krtek(?), 17.3.2014
Ano. Máte pravdu. Mozek myslel hryzce, ruce psaly hraboše :)
Určení keřů / stromů, 5.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o určení keřů / stromů. Děkuji.
Problém s paprikami, 1.4.2013
děkuji za radu a můžou být na slunci (na parapetě)?  
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika