Příspěvky uživatele - 25.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nová Hecht 44 nestartuje, 9.10.2015
Ano Stando, záleží na tom jak a kým byla pila připravována. U e-shopů je toto seřízení problematické, podobně jaho hobbymarketech. Výroba zpravidla s tímto seřízením nemá nic společného, to je věcí předprodejního servisu prodejce. A po "smrti" při... celý příspěvek >
Nová Hecht 44 nestartuje, 8.10.2015
Dříve narození, pokud měli podobný problém, tak vyšroubovali svíčku pilu nechali vypnutou, a startovací šnůrou vyhnali benzín z válce.  A to, že pila nemaže řetěz nebude asi použitým olejem, to je v podstatě lhostejné!  Přečtěte si pozorně... celý příspěvek >
Jablka na uskladnění - rezistentní odrůda, 8.10.2015
Ano s panem Vysloužilem souhlasím. Jen by jsem podotkl, že pro uskladnění nehraje rozhodně roli resistence odrůdy, ale vhodné uskladnění v příhodných prostorách a pravidelná kontrola uskladněného ovoce.  - Bujný růst je dost široký pojem, a v... celý příspěvek >
Česnek a myši (hlodavci), 6.10.2015
Já osobně poškozené stroužky česneku a minipacibulky používám na výluhy a čaje. Pastu jsem ělal před lety, ale toto se mi osvědčilo rozhodně více. Je to pro "eko" zahrádkáře nejen na zahrádku ale i na hrnkové květiny na parapetu. Po celý rok.... celý příspěvek >
Lobo, 30.9.2015
Lobo - letní kanadská odrůda. V podstatě "stará" ještě z doby kdy v Československu byl pojmem ing. Svatopluk Brabec Csc. a jeho Holovouská palmeta. - Je škoda, že přes svoji gigantickou velikost a atraktivitu, mělo podobné neduhy jako Průsvitné... celý příspěvek >
Kde koupit polokmeny či vysokokmeny, 28.9.2015
Sice nevím jak jste staří, - jak máte staré a ochotné děti případně vnoučata. Přimlouvám se ze zkušenosti o volbu polokmenů před vysokokmeny. Jde o to, že po výsadbě nějaký čas trvá než stromy začnou plodit a dávat úrodu, a sklizen vysokokmenů není... celý příspěvek >
Kde koupit polokmeny či vysokokmeny, 28.9.2015
Já vám poradím řešení sice až na příští vegetační rok. Ale většinou to nebudete mít od bydliště daleko!  - Co takhle se dohodnout s nejbližší ovocnou školkou v okrese, a udělat běžnou objednávku na odběr polokmenů. Jako případné nejbližší... celý příspěvek >
Ruční řezání dřeva, 28.9.2015
Ano přeji vám příjemné odreagování, zkuste si zopakovat i broušení ruční pilky pilníkem plochým, tak jak to pamatovali plavci v Plaveckém mariáši.  Obávám se, že těch kdož by dnes vyměnili fitness za ruční pilku nebo kosu v průběhu celého... celý příspěvek >
Hitachi CS 25 EC nebo Dolmar PS 220 TH, 26.9.2015
Děkuji. Co člověk to jiný názor, v mém případě se nejedná o pár stromků na 4 arové rahrádce. Arboristé jež mi dělali údržbu, tak se bohužel rozpadli, a šli za lepším. A akumulátorovým nářadím jsem měl možnost se seznámit, a bohužel mi nevyhovuje... celý příspěvek >
Hitachi CS 25 EC nebo Dolmar PS 220 TH, 25.9.2015
Které dát přednost v péči o stromy v udržbě zahrady a rozlehlejšího soukromého parku.. Nejedná se o kácení ani těžbu. Je lepší pro majitele Německá nebo Japonská kvalita jednoruček.
Jiřiny nekvetou, 17.9.2015
Mohu se pouze domnívat. Nepíšete, jak vám jiřinky rostou (ne kvetou), v podstatě opravdu nejde o velikost hlíz, ale o klíče jež z hlíz vyrážejí a tvoří vlastní rostlinu. U hlíz na rozdíl od řízků, v počátku není rozhodná zálivka, při startu... celý příspěvek >
Protékání paliva u křovinořezu, 17.9.2015
Mám jiný křovinořez. Ale domnívám se, podle svého, že se jedná relativně o prkotinu. Tato hadička slouží jako odvětrání nádržky, v případě přelití a zahřátí křovináku se může zvětšit oběm směsi a v tom případě palivo šplíchne hadičkou ven.
Kerik na kminku do velmi suche pudy chude na ziviny?, 14.9.2015
Ano, Standa má pravdu. Ale v podstatě jde použít ke stejnému účelu i kroucenou vrbu, u které je sice nutnost ořez větví, ale tím se zároven reguluje výška. Jako dalším možným řešením, je roubovaný stromkový šeřík.  Každopádně je nutná realizace... celý příspěvek >
Jak správně zaběhnout nový křovinořez, 7.9.2015
Ano s tím se dá souhlasit, ale od samého začátku je též nutné si zvyknout na mazívo do úhlové převodky. Na to se dost zapomíná. A je lhostejno o jakého výrobce křovinořezu se jedná a zda se používá struna nebo nůž.
Množit jahodník odnožemi nebo kupovat v jahodárně?, 31.8.2015
Souhlasím s Lídou i Standou! Pokud se jedná o rodinné samozásobení, a máte jistotu bezvirozní vlastní odnožové sadby tak si vystačíte s vlastními odnožemi. V jahodárnách je opravdu princip pěstování rozhodně jinačí než na záhoně v zahrádce a nejen... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika