Příspěvky uživatele - 171.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý strom, 1.7.2016
Dobrým poznávacím znakem kaštanovníku jsou jeho listy, které musí mit pilovité okraje. To rostliny na fotkách od Vás spňují. Pokud Vám rostliny podle listů připomínají buky tak to může být možné, protože kaštanovníky patří do čeledi bukovité, stejně... celý příspěvek >
Co je to za strom, 9.6.2016
Lepší by detailní fotka listů a kůry. Ale myslím si že to je katalpa trubačovitá.
Bazén Diamant, 13.2.2016
máme od nich taky bazén již 3 roky a vše v nejlepším pořádku. Velká ochota i po zaplacení, několikrát byl u nás jejich obchoďák a nechtěl za to nic. Mohu jen doporučit. Budeme zastřšovat a obrátíme se opět na ně. Leoš
Hnědnutí od pecky u ryngle, 13.9.2015
Díky dámy a pánové za reakce, více se to projevuje u dozrálejších plodů, ze severní strany toho bylo méně. Na chuť necítím vliv, avšak od pohledu se to jíst nechce. A na zpracování už vůbec ne. Asi polovina plodů je napadená. Suchem a horkem si... celý příspěvek >
Hnědnutí od pecky u ryngle, 7.9.2015 Obsahuje fotku
Althánova renkloda, asi 6 let stará, dosud bez problémů, na jaře stříkaná při nástupu oušek proti přezimujícím škůdcům, nyni plody zvenku bez poškození, avšak při rozpůlení prakticky u všech dozrálejších plodů se objevuje hnědavění dužiny okolo... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 23.8.2015
když dáte kanadské borůvky od "kohokoli" do správné zeminy - rašeliny, hnojivo ve správnou dobu a množství budete mít borůvky 7 mm velké... zemina a hnojivo je základ, sazenice taky
Papriky - problém, 14.8.2015
Ještě jeden dotaz, občas si v zahradnictví nějakou tu přísadu papriky koupím a při přesazování v květnu ven si vždycky všimnu že oni v těch kelímcích používají nejspíš kvůli růstu nějaké hnojivo, nejspíš s postupným uvolňováním, vypadá to jako... celý příspěvek >
Papriky - problém, 9.8.2015
Abych upřesnil, první fotka je pařeník u mého známého, uvedené skrvny jsou pouze na několika plodech, většina ostatních je zdravá, říká že žádného slimáka tam neviděl. Ta druhá paprika je z mého venkovního záhonku. Tam je to co se týče slimáků... celý příspěvek >
Papriky - problém, 8.8.2015
Takže koupit vápenec a po sezóně "generálka" celého záhonu. Díky.
Papriky - problém, 7.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Chci se jako amatér dotázat znalých a zkušenějších než jsem já na důvod těchto flíčků na paprikách. Je to nedostatek vápníku v půdě jak si myslím nebo něco jiného? Díky.
Stavba zahradních schodu, 22.5.2015 Obsahuje fotku
Stavba schodu ze žulových kostek.
Výroba studny, 24.6.2014 Obsahuje fotku
Výroba okovu.Prosím někoho o radu jak vyrobit okov.Předem děkují.
Motorová pila husqvarna, 22.10.2013
že dal vědět...:D to J.S. mám svislé rýhy na pístu, tak alespoň vím, na čem jsem...
Černá svíčka v sekačce, 24.3.2013
Ahoj mám sekačku s motorem Briggs a Stratton classic 35 a je na ni cerna svicka. Sekacka bezi normalne jen ma cernou svicku. Trosku zere olej, ale ne tolik aby modre kourila. Filtr vzduchu je cisty. Pomohla by teplejsi svicka, ktera by se stacila... celý příspěvek >
Plně syntetický olej na mazání řetězu?, 21.8.2012
Používat plnou syntetiku na mazání řetězu je dost luxus. Já osobně, když jsem koupil novou Husqvarnu tak jsem používal na mazání řetězu zbytek kvalitní polosyntetiky 10W-40 a dodnes si pamatuji na krásný a rovnoměrný olejový film na liště i řetězu.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika