Příspěvky uživatele - 166.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví Trbula, 14.9.2015
Ja by som odporučil zahradnictví Laelia. Síce komunikácia vúbec žiadna, a dlho trvalo vybavenie objednávky, ale rastlinky prišli v TOP stave pekne zabalené poliate a aj dosť veľké.  Pripisujem to že to tomu že je to malá firma ktorá nemá... celý příspěvek >
Stado potkanu v kompostu, 20.8.2015
Moč nepomôže, kedže potkany majú hniezda aj pod chlievami.  Ale zaručene pomáha mačka a občas aj pes :D  Do pasce sa dá chytiť iba jeden a ostatní sa jej budú vyhýbať.  Ale kľudne by som skúsil chémiu. Novodobé jedy sú dosť... celý příspěvek >
Hniloba plodů paprik, 11.8.2015
Nie. Z IBC kontajnera polejem hadicou. Preto viem presne koľko som tam vypustil. 
Minimální závlaha?, 10.8.2015
Uprimne by som neriešil nejaký zákaz. Neviem aké sú ale u vás za to postihy.  Páni si napúšťajú bazény zákaz nezákaz. Neviem akých máte susedov, ale kľudne by som to občas polial. Tak krhlu ku každému stromu aspoň raz za týždeň ak je veľké... celý příspěvek >
Nepravidelné hadovky, 8.8.2015
Mám tam aj hadovky a sú cca 60-80 cm dlhé. Bez deformácií. Al elejem tam stovky litrov vody a "hnojím" svojim kompostom. 
Plody na mladých meruňkách, 8.8.2015
Tak na jar zasadených broskyniach som nechal čo si vychovajú. Jedna zhodila po odkvitnutí všetko a druhá nechala dve broskyne.  Obe sú vzrastovo rovnaké nebadám rozdiel. Plody boli skvelé. Teším sa na budúci rok na novú úrodu.
Co je to za rostlinu?, 8.8.2015
Zrejme ano. po prvej foto som to z mobilu zhodnotil zle. :D
Co je to za rostlinu?, 8.8.2015
Podľa mňa by to mohol byť krušpán(Buxus). 
Papriky - problém, 8.8.2015
Ani podľa mňa to nie je jednoznačné. Na prvaj foto zrejme vápnik, aj keď listy vyzerajú zelené. Na druhej foto by som sa priklonil k slimákom. (a možno aj na prvej). Inak mne pomohol v celej záhrade Ferramol. Kúpil som kilové balenie a zrejme... celý příspěvek >
Nepravidelné hadovky, 8.8.2015
TAk ma napadá či to nemôže byť teraz tými vysokými teplotami. Aj kvetov sa menej tvorí. 
Druh netresku, 5.8.2015
echeveria Viac druhov. :)
Figovník, 3.8.2015
Ďakujem to som si potreboval overiť. ;)
Figovník, 2.8.2015
Zdravím. Mám jednu otázku. Vlani som "potopil" konár na figovníku. Tento rok vyrástol z toho asi 1meter vysoký figovník. Dal by sa teraz vykopať a presadiť? Či je rozumnejšie to nechať až na jar? 
Oleandr problém, 8.7.2015
Takže môže to byť za : 1, premokrenie 2, presušenie 3, prehnojenie 4, nedostatok hnojiva 5, Nedostatok nejakej zložky vo výžive 6, prebytok nejakej zložky vo výžive 7, Nejký škodci 8, snečný úpal 9, nejaká... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku v čem je chyba?, 5.7.2015
Mne toto isté robili kým si včielky nenavykli chodiť do skleníku. Teraz už v pohode. Ale zas tie teplá. Aj paprika prestava rasť nad 35°C. 
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika