Příspěvky uživatele - 39.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Omlazení živého plotu, 8.6.2023
Dobrý den. Spíše mám problém se šířkou živého plotu pračího zobu. Mohu ho řezem zůžit ze 100 cm na 50 cm. Děkuji.
Plíseň kaktusu nebo mšice, 22.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, kaktus jsem se snažila několikrát uzdravit. Kaktus jsem vysprchovala, přesadila a potřeba olejem. Osprchovala opalovaně. Vždy na chvíli je klid, ale vždy se tohle vrátí. Kaktus je z IKEA.
Fíkovník - pokroucené listy, 30.4.2020
Ve skleníku ho nemám, ale zkusím tedy použít postřik na svilušky. Doporučíte nějaký konkrétní? Díky
Fíkovník - pokroucené listy, 30.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám mladý fíkovník, u kterého se kroutí listy. Jakmile list vyroste, začne se kroutit a částečně sesychat. O jakou chorobu se jedná a jakým postřikem ji odstranit? Děkuji Albert
Calypso 480 SC - účinná náhrada, 4.8.2019
Koupil jsem na sbazaru odlitek a v pohodě.
Vinná réva - žloutnutí listů, 25.6.2019
Děkuji za radu
Vinná réva - žloutnutí listů, 25.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, je žloutnutí listů u vinné révy (stolní odrůda, rezistent) normalní projev, nebo se jedná o chorobu, případně o nějakého škůdce? Děkuji
Meruňka do malé zahrady, 11.4.2019
Dobrý den,  potřeboval bych poradit, jestli je nějaký vhodný druh meruňky do malé zahrady. Případně nějaká vhodná podnož, na které musí být naroubovaná. Děkuji
Meruňka do malé zahrady, 18.10.2018
Chtěl bych si nechat poradit odrůdu meruňky do malé zahrady, aby z ní nebyl velký strom a zbytečně nestínil. Možná jde jen o naroubování na určité podnoží. Děkuji za případné rady
Jaký okrasný keř na živý plot?, 3.9.2018
Dobrý den, potřeboval bych poradit, jaký mám vysadit keř, který by zamezil zvědavým pohledům. Mám tyto požadavky: - rychle rostoucí - výška cca 3m, šířka cca 2 m - okrasný listem, neopadavý, případně by mohl být i... celý příspěvek >
Proč se přidává cukr do meruňkového maču?, 16.7.2018
...uvítám i názor ostatních odborníků. Díky předem
Proč se přidává cukr do meruňkového maču?, 16.7.2018
Dobrý den, pane Vysloužile, měl bych na Vás dotaz ohledně meruňkového kvasu. Mám cukernatost 2 st. a už se začíná propadat deka. Do pálenice jsem objednaný až na pátek. Nehrozí během 4 dnů zoctovatení kvasu? Pokud ano, je vhodně kvas chladit např.... celý příspěvek >
Jablka na uskladnění - rezistentní odrůda, 8.10.2015
Díky za doporučení, Rozelu si určitě vysadím a u toho Admirála by mě zajímalo, jak velký strom můžu očekávat, vzhledem k tomu, že se uvádí bujný růst.
Jablka na uskladnění - rezistentní odrůda, 5.10.2015
Dobrý den,  jakou byste mně doporučili jabloň, která je pokud možno rezistetní vůči chorobám jabloní a má jablka vhodná pro uskladnění? Děkuji
Proč se přidává cukr do meruňkového maču?, 15.9.2015
...a pokud se dá 1 kg cukru na 50 l mače - což mně bylo doporučeno - bude mít uvedené množství cukru vliv na chuť výsledného destilátu? Když se bude pálit při cukernatosti cca 2 stupně? Děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika