Příspěvky uživatele - 5.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 15.9.2015
Jakmile zkrátím plot na 30 cm, znamená to nevypustit celé léto děti na zahradu, protože ta dvě dvouletá rogala už nikdy nenajdu.  Třičtvrtě metru, míň nemůžu... :o)
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 15.9.2015
Tak zahradnická firma to opravdu nedělala. Přijeli jsme domů, když s pilkou a štípačkami dílo dokončovali. Podle všech zdejších reakcí mám být tedy v klidu - na jaře se zazelená. Mám tedy plot na jaře nechat takto nebo ještě nějak víc seříznout i... celý příspěvek >
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 14.9.2015
A můžu se zeptat, kolik let trvalo, než z toho byl zase hezký obrostlý plot?
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 14.9.2015
V tomto případě nejde škoda za firmou, ale přímo za obcí. Plot takhle ostříhali zaměstnanci obecního úřadu (investora) na pokyn paní starostky. Mě ze všeho nejvíc štve arogantní přístup s argumentací, že se to muselo v rámci opravy ve veřejném zájmu.... celý příspěvek >
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 14.9.2015 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto - tentokráte celkový pohled na tu "krásu".
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 14.9.2015 Obsahuje fotku
Nakonec ostříhání živého plotu dopadlo tragicky. Můj střih (cca 30 cm) nestačil a v době naší nepřítomnosti zaměstnanci obecníh úřadu živý, tedy spíš kdysi živý, plot ostříhali po svém. Vzali 70 cm nejen větví, ale i zhruba polovinu středových... celý příspěvek >
Jak moc mohu ostříhat buxus, aby znova obrostl?, 12.8.2015
Máme kolem domu 25 let starý plot z buxusu. Je stříhaný až posledních 8 let, šiřoký cca 1 m. Nyní bude obec opravovat kanalizaci, která vede v těsné blízkosti, bagrovat se bude velmi blízko kořenů a stavaři chtějí, abychom plot co možná nejvíc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika