Příspěvky uživatele - 43.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva vinná pěstování bez postřiku, 19.9.2015
Prim u mňa zvykne mať napadnuté listy peronospórou, strapce boli zatiaľ vždy zdravé. Nero radím medzi najodolnejšie, vlani keď vkuse lialo bol na 100% zdravý listy aj strapce, bez postreku. Tento rok tiež.
Co Vaše réva 2015?, 15.9.2015
Muštomerom, v odmernom valci.
Co Vaše réva 2015?, 15.9.2015
Neviem, Solaris som nemeral.
Co Vaše réva 2015?, 15.9.2015 Obsahuje fotku
Dnes som oberal Bianku. Cukornatosť bola 21,5°NM. Ešte by nejaký čas na kroch vydržala ale už ju začali atakovať osy, tak sa obrala. Spolu s ňou aj Solaris, ktorý bol miestami aj prezretý.
Chorý vinič, 7.8.2015
V prvom rade ste urobili chybu keď ste nechali na rastline prvým rokom strapce, aj keď je to lákavé. Mladú rastlinu s málo vyvinutým koreňovým systémom to môže odpísať, alebo podtrhnúť jej vývoj na nejaké obdobie. A inak, v prvom roku nie je nič... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 6.8.2015
Z akého dôvodu zakoreňujete jednoočkové odrezky? Po presadení do vinice musia mať korene plytko pri povrchu zeme nie? Ja sa naopak snažím aby bol odrezok aspoň 30 cm dlhý.
Jen několik fotek, 16.7.2015
Ja som sa kaktusmi intenzívne zaoberal pred 10 - 15 rokmi, keď som mal okolo 100 rôznych druhov, neskôr som sa im prestal venovať lebo prišli iné veci, a dnes už mám len zo 30 kusov. Ale stále poteší keď nejaký rozkvitne.
Jen několik fotek, 16.7.2015 Obsahuje fotku
Pridám aj ja nejaké fotky z mojej zbierky
Neopelený vinič?, 3.7.2015
Treba obmedziť hnojenie dusíkom ako už spomenul p. Zyjan. Pri prehnojení môže dochádzať k spŕchaniu. Ak má rastlina veľmi bujný rast, môžte ju rezať na viac očiek, pokiaľ je to možné, aby sa zmiernila sila rastu jednotlivých letorastov. Ak je dusík v... celý příspěvek >
Prečo hruška nerastie?, 1.7.2015 Obsahuje fotku
Pridávam aktuálnu fotku
Prečo hruška nerastie?, 28.6.2015
Podnož je hruškový semenáč. Kvalita pôdy je priemerná. Mám tam nasadené aj jablone, broskyne a tie rastú dosť bujne. Len tým hruškám sa nedarí. Vošky ani nič iné na nich nevidno. Skúsim ich nafotiť ako to vyzerá.
Prečo hruška nerastie?, 28.6.2015
Dobrý deň, mám problém s hruškami ktoré som zasadil pred 4 rokmi. Veľmi slabo rastú. Na jar začnú normálne rašiť, letorast narastie 10 - 15 cm a potom (obyčajne začiatkom júna) sa rastový vrchol akoby uzavrie a strom už do konca vegetačného obdobia... celý příspěvek >
Ako a ci treba zastipovat Concordiu, 18.6.2015
Vzrastnejšie samorodáky treba presvetľovať, ja napr. odstrihnem letorast za 5 - 8 listom od posledného strapca a vyštipujem aj zálistky. Proste čo vidím že lezie ďaleko z drôtenky odstrihnem. Keby som to nerobil, na jeseň sa k strapcom ani... celý příspěvek >
Co chybí révě na fotce?, 10.6.2015
To bude chloróza, ktorá je spôsobená najčastejšie prebytkom vápnika v pôde.
Napadení révy - hálčivec?, 6.6.2015
Vyzerá to na poškodenie herbicídom (alebo výparom herbicídu)
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika