Příspěvky uživatele - 96.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 6.8.2015
Dobrý večer, máte pravdu, že vždy je lepšie zakoreňovať dlhší odrezok. Prečo som ja zakoreňoval jednoočkové, Vám hneď vysvetlím. Keďže mám odrody zo zahraničia, ktoré sú ešte aj tam novinky a nechceli mi predať viac ako po jednom trojočkovom odrezku,... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 6.8.2015
Pane Červenka, 1. nevolám sa Pěnička, ale Penička 2. príspevok som dal do Fóra preto, lebo môže serióznym pestovateľom uľahčiť zakoreňovanie rastlín a škoda, že Vy medzi takých nepartíte, lebo inak by ste neboli schopný písať tie veci, čo... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 5.8.2015
Dobrý deň, prepáčte, že vám odpovedám až teraz, ale čo sa týka odrezkov, tie odoberám, či zdrevnatené, alebo zelené, tak isto ako pri iných spôsoboch množenia. O odoberaní odrezkov bolo písané už dosť na tomto fórea preto to nechcem zbytočne... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 5.8.2015
Dobrý deň. Neskúšal som množiť vo florexe. Podľa mňa je mejen vzdušný a cenovo náročnejší ako RW a tiež neviem a ani som nepozeral z akého materiílu je florex vyrobený / neviem, či je to prírodný materiál/. A hlavne oveľa rýchlejšie vyschýna ako... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 5.8.2015 Obsahuje fotku
Po presadení do substrátu pekne rastú.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 5.8.2015 Obsahuje fotku
Prikladám ešte fotografie zelených odrezkov
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika