Příspěvky uživatele - 37.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 5.8.2015
zdravim pestovatelov, mam na vas jednu otazku, ta pena - cadicova vata,  je podobna florexu, ktory sa pouziva v kvetinarstve? premyslal som ci sa to da taktiez puzit ako zakorenovacia hmota. poprosim vas nazor, dakujem
Karburator husqvarna 445e series, 24.4.2015
uz som ho akurat dnes dostal pila uz je ok ovela lepsie ako predtym ked mi zastavovala v reze ide o specilalny kluc pre karburatori walbro a zama 
Karburator husqvarna 445e series, 18.4.2015
Ahojte mam taky problem chcel by som si nastavit karburator pretoze pila straca vykon v reze a uz od zaciatku ma stve ze si neviem sam nastavovat vysoke a nizke otacky iba volnobezne ktore su mi na nic... su tam nejake specialne srubi ktore sa nedaju... celý příspěvek >
Parafinovy vosk na vruble, 2.3.2015
zdravim vsetkych zahradkarov, chcem sa opytat, ci mozem pouzit na vruble vosk parafinovy, ktory sa pouziva na vyrobu sviecok? je dostupnejsi dakujem
Vŕba košikarska, 27.12.2014
Presne tak,  nakolko som si na internete vyhladal iba niekolko stranok, kde sice predavaju kosiky, ale nie odrezky, pripadne klasicke sadenice.
Vŕba košikarska, 26.12.2014
zdravim vsetkych pestovatelov, ovocinarov a vsetkych co to citaju. rad by som si dopestoval nejake pruty na pletenie kosikov, no nikde sa neviem docitak kde si zozeniem sadenice takejto vrby kosikarskej.  Vie mi niekto prosim poradit?... celý příspěvek >
Odroda stolova aj na víno, 7.3.2014
zdravim vsetkych pestovatelov, potrebujem poradit s vyberom vhodnej odrody viniča, aby bola chutna aj na jedenie, ale aj na vyrobu domaceho vina, a aby bola odroda skora.  Lokalita - vychodneSlovensko Kosice okolie,  skor... celý příspěvek >
Štepenie sliviek /roubovani/, 7.3.2014
Dakujem pekne vsetkym, ktorí sa zapojili do diskusie. je tu vela rad, a myslim si, ze ja ako mlady zahradkar s malymi skusenostami s roubovanim /stepenim/ budem postupovat podla navodu, ze necham tie planky najprv nech sa uchytia v mojej zahrade,... celý příspěvek >
Štepenie sliviek /roubovani/, 4.3.2014
Zdravim vsetkych zahradkarov, dufam ze mi niekto poradi :) dost neskoro som sa rozhodol ze budem zastepovat slivky. Zastepit chcem Bystricku odrodu na kmeň plánky, ktoru som vykopal a presadil asi tak pred dvoma tyzdnami /pocasie je okolo 5-10... celý příspěvek >
Uskladnenie orezkov na vrúbľovanie v zime, 27.8.2012
samozrejme ze odoberat sa chystam az zaciatkom decembra mozno v polovicke... uvidim podla pocasia aby nebolijesenne mmrazy velmi silne a neposkodili... chel som iba vediet ako ich uskladnit ak nemam piesok a do chladnicky sa mi nezmestia... mensie... celý příspěvek >
Uskladnenie orezkov na vrúbľovanie v zime, 22.8.2012
zdravim... chcem sa spytat ci je mozne uskladnit orezky v studenom prostredi ale vo vreci s pilinami?(piliny su cca 1-5mm). cital som ze sa uskladnuju v pivnici alebo niekde kde je piesok cca okolo 0-5°C... na tom mieste kde chem uskalnit je niekedy... celý příspěvek >
Červené listy viniča - čo sa stalo?, 21.8.2012 Obsahuje fotku
zdravim..potrebujem poradit. na viniči začali trošku listy oslabovať a sú červené. vyššie listy su zelene ale tie na spodku kra su cervene... co sa stalo?...polieval som no posledny mesiac ani nie..ale mam aj ine a tak isto som nepolieval a su pekne... celý příspěvek >
Letorast revy - letorast z korenovej casti, 17.7.2012
dakujem za informacie a dotazy..ale ja chcem tento,, letorast´´ pouzit neskor na pestovanie podnozovej revy  - preto sa pytam ci je vhodna lebo neviem presne o aky druh ide..ale sadenicu stepenu som kupil normalne.
Letorast revy - letorast z korenovej casti, 2.7.2012
zdravim... v mieste asi 10 cm od kmienika revy (vek kmenika -2 az 3 roky) narastol asi 10 cm letorast... ale nie priamo z kmienika.  Vyrastol z pôdy 10 cm od kmienika.  Chcem sa opytyt, ci je letorat ina odroda?, kedze sadenica bola... celý příspěvek >
Rastliny vhodne na zelene hnojenie, resp. ake rastliny byliny su vhodne do medziradia, 27.6.2012
zdravim... vie niekto poradit ake rastliny alebo byliny su vhodne na zelene hnojenie v medziradi vinica.?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika