Příspěvky uživatele - 103.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 30.3.2015
v tom, co jsem psal, tak to byl test ohledne odolnosti stromu na mon.úžeh, proto se nazory ruzni ohledne Veecotu - nebot stromy Veecotu jsou odolnejsi na mon.úžeh, ale nebere se v potaz - nebyl delan test prave na moniliozu plodu, takze proto asi... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 30.3.2015
ja se prave pokousim o pestovani merunek nechemicky, uvidime - ruzne odrudy, ruzne podnoze, vitezna odruda bude odmenena vysadbou 50ks
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 30.3.2015
docetl jsem se v jednom čsp., že se delal pokus ohledne nachylnosti asi 6 či 8 odrůd meruněk na moniliovou spálu a svinování listů, zajímavé bylo to, že vitezem na Morave je jina odruda oproti Čechám - asi hold jiny typ půd, pochopitelne... celý příspěvek >
Sortiment Jabloni, 29.3.2015
Milane moc diky za fotky, ktere jste dnes dodal, je to opravdu inspirujici, za sebe bych si vybral Jeronime, jakmile se objevi rezistentní nahrada za Gloster na strupovitost, nebudu vahat, takze tato odruda se mu podoba, snad se k nam dostane a bude... celý příspěvek >
Sortiment Hrušiek, 29.3.2015
no to je hodne zajimavy sortiment, kde to bylo foceno? uz léta me láká Abate F. a koukam, ze tady dle fotek je i mnoho dalsich moc peknych!
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 29.3.2015
u nás v obci se otvira Hargrand
Nieco nici moji oblibenou rostlinu, 28.3.2015
jedná se o červec
Dicolor, 28.3.2015 Obsahuje fotku
tak Dicolor ma nasazeno pěkně, snad nebudou vyraznejsi mrazy v dobe kveteni..tez kdoulon je slušná, zbývá než čekat..
Zilga, Liepsna, Guna, Vanessa, 28.3.2015
tak Liepsna je vitez, již raší...
Ökoplant international® s.r.o, 26.3.2015
co tak vim, tak neprodavaji jen velkoobchodne? chtel jsem nejake tresne na gisele a oni, ze az od 100ks..
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 25.3.2015
Petře, ten Kumulus se ma pouzivat v tuto dobu? Mam pocit, ze se mi tez vyskytl na hrusnich, navic listy hodne hnedly, tezko rict, zda suchem ci deficitem K, ale ten vlnovník tam taky byl :(
Višeň, 24.3.2015
zdravim, mel bych dotaz ohledne višně na vzrustnost, je jasne, ze visne nebudou tak velke jako tresne, pokud bych chtel jednu řadu o cca 20 stromech a nizkokmeny, na jaké podnoži doporučujete je pěstovat? díky!
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 23.3.2015
tak koukam na teploty čr a jih Moravy - Strážnice a Brod n Dyjí -5.5! tak to jsem zvedav co na to kvetoucí stromy meruněk-pokud kvetou, ale hlavně asi mandloní
Balkonova broskev, 22.3.2015
tak zacnu od konce: kuru nedoporucuji davat, je kysela a to neni uplne vhodne pro nektarinky, broskvone apod, sam pestuji zakrslou nektarinku a broskvon: casem je asi vysadim do volne pudy, nicmene urcite se pestovat daji v nadobach, ale cim vetsi... celý příspěvek >
Hrušeň písečná, 21.3.2015
dekuji za odpoved, takze pokud zapestuji ze spicaku nizkokmeny, budu moci udrzet vysku cca 2.5m?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika