Příspěvky uživatele - 56.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská lepotica, 17.8.2015
"Vzhledově snad nejpovedenější švestka" Také Němci si toho všimli a dali jí to do názvu (Cacaks Schöne), narozdíl od kolegyně Najbolji (Cacaks Beste), kde to moc nevystihli.
Broskev na myrobalánu, 16.8.2015
Myrobalány také nejsou pro broskve vhodné kvůli druhotnému vylamování, což právě souvisí s ne úplně dobrou afinitou.
Letní jablka dozrávají, 15.8.2015
Máte někdo zkušenost s odrůdou Mivibe?
Jak si stojí rané švestky?, 15.8.2015
Tak to máte zvláštní odrůdu Vlašky alias Chrudimské alias... :-) Pošlete foto.
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 13.8.2015
Špendlíky má rád bodavý hmyz a následně monilie, navíc to chce trefit tu správnou zralost.
Slivoň neznámá?, 10.8.2015
Malvazinka má nakyslou slupku. Většina plodů nebyla kulatá, ale oválná. Také ochotně padá a na spodní části plodu se často objevuje malá prasklinka, která bývá vstupní branou pro houbové choroby na plodech. Plody velmi rády vyhledávají vosy, včely a... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 9.8.2015 Obsahuje fotku
Tady už jdou Hanity také do modra. Nezalévám. Zatím nepadají.
Zalívka stromu, má smysl?, 6.8.2015
Také nezalévám, a to ani stromky na mělčeji kořenících podnožích, ale je rozdíl jestli stromy rostou v jílovité půdě s vyšší hladinou spodní vody nebo třeba na pískách.
Velkoplodý myrobalán jako podnož?, 6.8.2015
Za vyzkoušení by asi stály. I dnes se používá více "typů" myrobalánových podnoží, mezi nima i slaběji rostoucí nebo méně podrůstající (např. některé Klčovské selekce).
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 4.8.2015
Plodově to vypadá na špendlík. Vloni jsem je sklízel 10. srpna., jindy i po 20. srpnu.
Jak si stojí rané švestky?, 4.8.2015
Plody bývají často i "oválné" a i ta kresba se u některých plodů vyskytuje. U Malvazinky jsem šarku zaznamenal sem tam jen na plodech, listy jsou čisté, dosti tmavě zelené.
Jak si stojí rané švestky?, 3.8.2015
Jak jsou plody velké? Připomínají klasickou Malvazinku.
Malvazinka, 2.8.2015 Obsahuje fotku
Dozrály první Malvazinky - zdá se mi, že mají letos méně cukrů, uvidím u plodů za týden. Možná je to i značnou úrodou, příště asi nechám trochu více prostoru pilatce.
Jak rozeznat Oulinskou, Ontario a Washington?, 2.8.2015
Ta Oullinská se tu řešila v jiném vlákně. Její plody u mě váží mezi 70 - 90 g.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika