Příspěvky uživatele - 39.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Můžete pomoci určit rostlinu?, 14.9.2016
Je to velice skromná rostlina, u nás na zahradě roste v úzkých prasklinach betonových desek, presto měří cca 150 cm. Je hodně invazivni, zjara má mláďata všude :-)
Neznámá kytička, 14.9.2016
To zelené je myslim ficus pumila a to barevné je hypoestes, ten mi nikdy dlouho nevydržel, chová se spíš jako jednoletka :-) Žádné zvláštní nároky tyto kytičky nemají, střední svetlo, střední zalivka.
Žací nůž nebo struna, 31.8.2016
Zda se zlomí nože sice nevím, ale struna se nezlomi a je levná. Tupé to bude asi obojí stejně :-)
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Vite co byste ještě mohl zkusit udelat? Napsat znovu majiteli, i když už jste mu asi psal, doporučeným dopisem, že v budoucnu hrozí skoda na vasem majetku, pokud se soušky neodstraní. Že jste ochoten je odstranit, a naopak když odstraněny nebudou, že... celý příspěvek >
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Navlict soušky na nějaký paragraf by bylo dost obtížné, plevel to není... možná kdyby aspoň byly napadené kurovcem :-)  Neudržované pozemky a louky Šlo by později vymáhat způsobenou škodu, ale komu by se do toho chtělo. Skutečně by... celý příspěvek >
Sousky v cizim lese, 30.8.2016
Já vám rozumím. Legálně je ovšem bez souhlasu majitele kácet nesmíte. Pokud se vám skutečně nedaří ho kontaktovat, nezbývá než buďto kácet načerno (patrně na tom nebude nikomu záležet) anebo čekat, až popadají.
Rychlerostoucí strom s velkou korunou, 30.8.2016
Jak rychle roste jerabina?
Sousky v cizim lese, 29.8.2016
Legálně se bez souhlasu majitele smí z lesa odnášet pouze suché dřevo ležící na zemi, a to pokud má průměr maximálně 7 cm bez kůry. Na druhou stranu, kdyby se vám podařilo se s majitelem lesa spojit, určitě by se rád soušek zbavil. Co taky s... celý příspěvek >
Totálne neškodný herbicíd, 29.8.2016
Úplně neškodný tento herbicid není. Pri neopatrnem zacházení může zpusobit mechanický úraz :-)
Cerstvy svestkovy kvas, 27.8.2016
To jste teda votrok, odpeckovavat ovoce na kvas :-) Pri nejistotě zda je kvas ok je nejlepší trochu odebrat a donést do palenice, tam zkušeným jazykem poznají vše i bez mericich přístrojů :-)
Zásady při osázení svahu, 27.8.2016
Vlastní zkusenost. Na jižním svahu je na podzim puda vyschlá, dny se krátí, trvalky spíše usinaji. Samozřejmě risknout se do dá, ale na jaře jde vsechno líp. V létě na tak suchých mistech nesazim raději vůbec.
Zásady při osázení svahu, 27.8.2016
Trvalky se presazuji a zasazují do konce srpna, tedy je nejvyšší čas a musela byste hodně zalevat, je sucho. Jaro bývá příznivější. Teď se sází cibuloviny.
Robotická sekačka WORX Landroid WG755E, 26.8.2016
P.S. Ty záhony mají nepravidelný tvar, jsou vselijak umně zakroucene. Dosekavani okrajů vyzinacem by mi nevadilo.
Robotická sekačka WORX Landroid WG755E, 26.8.2016
Cena, kterou jste uvedl, mně nepřipadá špatná vzhledem k tomu, že uvažuju o aku sekacce s pojezdem za 15 kkč. (Benzinova pro mě není, občas s ní seče manžel nebo syn, a ze šňůry už začínám šílet.) Je tahle nebo jakákoliv roboticka sekačka vhodná pro... celý příspěvek >
Zásady při osázení svahu, 26.8.2016
Pane Josefe, k té gauře: dvakrát mi i přes mírnou zimu vymrzla, už jsem chtěla gaury vzdát. Vloni na podzim jsem odkvetle gaury neostrihala a zjara jsem měla plnou zahradu čehosi, co jsem chtěla vyplit, a ejhle, ona to byla vysemenena gaura. A... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika