Příspěvky uživatele - 179.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s výběrem malého traktoru, 27.4.2010
dobrý den, zkuste Farmáře od Wisconsinu 4x4 s cenou okolo 219.000,- kč+dph,motor 30HP lombardini, zlamovací na kloubu, zpevněné pístnice já ho používám na sečení a hlavně pluh dvouradličák - super práce stroj mi dovezli domů, předvedli a stále mi... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek - pomoc s výběrem ze tří, 27.4.2010
dobrý den, zkuste dát do výběru i Wisconsin RIVIERA mají motory 18HP I 20hp sekání 102 i 122cm osvědčená kvalita, rychlost, dovezou a předvedou u vás doma seče i mokrou trávu a neucpává se, má velký koš a náprava je litinová velká... celý příspěvek >
Výběr zahradního traktoru, 27.4.2010
dobrý den, mám ale zkušenosti s travní sekačkou WISCONSIN Prostějov w2938-18HP MOTOR, el.vyklápěný koš400litrů, sečení 102cm na 4000m2 silně dostačuje, spokojenost, i s dodávkou náhr.dílů super rychlost - dobrá cena zdravím františek k.
TK, TZ, MT, Holder, 23.4.2010
A co tak vzít v úvahu i cenu stroje Farmář od Wisconsinu-  dostanete kolem 220.000+ DPH a při výstavě i levněji a mít o 50.000 stroj levnější nebo nemít už v základu, to si každý musí rozhodnout sám.A Vinea je dobré pití, ale traktor postavený... celý příspěvek >
Traktorek Starjet nebo Wisconsin?, 1.6.2009
Důležité je pro jakou plochu a práce stroj potřebujete. Měli jsme Starjet na fotbalovém hřišti a celkem se činil, jen byly potíže se servisem a ND. Horší to bylo v terénu, kde dostával sice zabrat, ale poruchy byly dosti časté, malý koš a celý den ho... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 27.3.2008
Nechci radit, ale byl jsem v obdobné situaci loni a místo předraženého travního modelu střední třídy jsem si za obdobné peníze zakoupil profi stroj s velkou dírou do koše a seču i po dešti.Wisconsin W 3532 má koš 460 litrů s mech. vyklápěním. Letos v... celý příspěvek >
Malotraktor slavie tv8 24 s, 27.3.2008
Obhajovat dnes TK a následovníky až po Vegu je hloupost TZ byl nakreslen v roce 1964 a ve své době byl dobrý traktor, ale dnes bez hydr. řízení, pohonu 4x4, a s výkonem konstruovaným pro 10 HP, kdy dnes tam dáte motor o výkonu 16 HP tak máte poruchu... celý příspěvek >
Sekacky Toro, 27.3.2008
Toro má slušné výrobky, ale až stroje s větším výkonem i cenou. Pokud chcete na přerostlou trávu stroj je i v Česku výrobce komunální techniky pro Vaše účely. Karel Dobeš
Zahradní traktor Husqvarna nebo Starjet?, 27.3.2008
U značkových sekaček platíte i 20.000 navíc za značku a je pravdou, že tak dva roky nazad i tyto "dobré značky " začaly vyrábět v Asii a kvalita se vyrovnává nízké ceně. A u AGS pozor na motory jednoválce a B+S Intec - jen pro velmi nízké... celý příspěvek >
Výběr sekačky - prosím pomoc, 27.3.2008
Měl jsem doma obdobnou situaci a řešil jsem ji za pomoci prodejce nákupem sekačky W1618 od Wisconsinu Prostějov. Dnes jsem spokojen, za dobrou cenu jsem pořídil českou sekačku s dobrým výkonem asi 18 HP a velkým košem 300 litrů. Jen si jaře musím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika