Příspěvky uživatele - 47.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr průměru hadice na výtlaku z čerpadla?, 1.8.2015
Tak už jsem to snad našel. Podle tehle tabulky by měl být max. průtok pro 2" hadici   11m3/hod.
Výběr průměru hadice na výtlaku z čerpadla?, 1.8.2015
O moje parametry tady přece nejde... potřebuju zjistit jaký max. průtok mi ta hadice dovolí... teroreticky... když vím že mi čerpadlo dokáže dávat i:      1m3 /min tak vím, že když tam napojím 2" hadici tak ten průtok bude mnohem... celý příspěvek >
Výběr průměru hadice na výtlaku z čerpadla?, 1.8.2015
Mě je to vše jasné, že když zmenší průměr klesne mi i průtok. Celou dobu se mi jedná o kolik :D??? 
Výběr průměru hadice na výtlaku z čerpadla?, 1.8.2015 Obsahuje fotku
Dopravní výšku znám ta je 40m... což  (viz charakteristika čerpadla) mi dá průtok 50l/s. (viz. obrázek)  Hadici budu volit buď C52 nebo B75 a nebo A110 a to podle toho kolik mi vyjde max. průtok při použití dané hadice. Tak a jak to teď... celý příspěvek >
Výběr průměru hadice na výtlaku z čerpadla?, 1.8.2015
Vím, že typový příklad je s tvrdým y. Někdy reaguji na příspěvěvky na mobilu a T9 mi tam hodila tipoval. Nepohlídal jsem si to. Omlouvám se. Co se týče toho zkoušení to bych taky rád realizoval, ale nemůžu si dovolit koupit různé hadice jen tak... celý příspěvek >
Výběr průměru hadice na výtlaku z čerpadla?, 1.8.2015
často odpovídám na mobilu tak to sem tam hodí chybu, ale i tak se omlouvám. Každopádně to není o lejnu.  Je mi jasné, že když na čerpadlo připojím hadici s menším průměrem než je výstup z čerpadla tak ho budu dusit a nedostanu max. průtok, který... celý příspěvek >
Výběr průměru hadice na výtlaku z čerpadla?, 1.8.2015
Tady se o čerpadlo vůbec nejedná... jde mi o to jaký maximální průtok mi hadice pustí... jestli tohle lze spočíst... Jde o to že když budu mít např. čerpadlo typu flygt které dává nějaké 3m3/min a na výtlak bych dal např. hadici 2" kolik mi ta hadice... celý příspěvek >
Výběr průměru hadice na výtlaku z čerpadla?, 1.8.2015
Samozřejmě to všechno tak nějak chápu. Jde mi o to jestli lze spočítat nebo někde zjisti kolik mi daná hadice pustí max. průtok, za předpokladu že mám stejné čerpadlo a hadice ze stejných materiálu a i celý hydraulický rozvod je stejný jen vyměním... celý příspěvek >
Výběr průměru hadice na výtlaku z čerpadla?, 1.8.2015
To mi je všechno jasné, ale vzorečky nebo nějaký tipový příklad podle kterého bych to mohl vypočíst jsem zatím nenašel :(
Výběr průměru hadice na výtlaku z čerpadla?, 31.7.2015
Zdravím měl bych takový dotaz jestli lze vypočíst objemový průtok podle průměru hadice. Mám čerpadlo které má dopr. výšku 18m a průtok 480 l/min. Chci se zeptat zda někdo neví jak by se dal spočítat průtok ve výtlačné hadici pokud na výtlak připojím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika