Příspěvky uživatele - 234.224

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahodovice?, 26.7.2015
Vítečně, děkuji moc za informaci!! :-)
Jahodovice?, 25.7.2015
Ahoj všem, na TV Paprika jsem viděl, jak nějaký Dán dělal jahodovici tak, že vzal čerstvé jahody i se stopkami a zalil je alkoholem. Po nějaké době alkohol odsál a vypálil. Výsledek byl čirý špiritus, který prý chutnal po jahodách. Nemohl jsem to... celý příspěvek >
Cukerný roztok, 26.1.2015
Děkuji všem za odpovědi, bohužel se mi nepovedlo dohledat vzorec na výpočet kolik cukru mám použít. Ohledně obsahu alkoholu, očekávám, že výsledek po 4-5 páleních bude více než 50%, což je to, co chci. Díky.
Cukerný roztok, 7.12.2014
Dobrý den všem, mám takový "technický" dotaz. Chci si vypálit líh. Obyčejný, z cukru. Než mě začnete peskovat, že to nebude k pití, tak máte pravdu, nebude to k pití, chci to na tinktury. Můj dotaz zní, mám 60l. barýlek, kolik cukru mám... celý příspěvek >
Pálení špendlíků, 5.10.2014
Tak hlásím, mám vypáleno. Z cca 60 litrů kvasu, které jsem před pálením propasíroval přes cedník, vypáleno necelé tři litry 60% pálenky. Odvětráno, voní to báječně, chuť jsem nezkoušel, tvrdý alkohol moc nepiji... ;) PS: Doslazoval jsem... celý příspěvek >
Pálení špendlíků, 5.8.2014
Dobrý den, paliči, mám na vás takový dotaz: Jsem ze Středních Čech, kolem silnic nám tu roste hooodně ovocných keřů s červenými a žlutými plody, místně se tomu říká špendlíky. Plánuji je natrhat a výhledově prohnat kolonou, tu je ale... celý příspěvek >
Mandragora lékařská, 19.1.2014
No, děkuji za zprávu, moc jste mi ale nepomohl. Nemám v úmyslu, ať tomu věříte či nikoliv, s ní cokoliv pokoušet. (Drogy, legální či nelegální mě obecně nelákají, takže tak...) Děkuji! ;)
Mandragora lékařská, 18.1.2014
Ahoj pěstitelé, nevíte náhodou někdo, kde bych mohl sehnat semena nebo lépe sazenice mandragory? Nejlépe ve středních čechách, příp. Praha? Déky moc! ;)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika