Příspěvky uživatele - 38.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič větví Dolmar FH2500, 23.7.2015
Drtiče větví jsou nožové, válcové a šnekové. Mám válcový, je to střed, sám si větve vtahuje, zatím co já si chystám další. V případě uvíznutí má zpětný chod. Do nožového se to musí cpát, jsou ale nejlevnější. Šnekové, které preferuje tuším bosch... celý příspěvek >
Moutfield, 23.7.2015
Souhlas, je to o kvalitě a požadovaných schopnostech.Taky mám klíňák za 800kč od stigy a od rubeny stojí desetinu, což jako dočasný náhradní stačí, ale jak se vytahuje a odírá, tak je tak na dva měsíce -odzkoušeno.Stigácký jel pět let a kdyby... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 23.7.2015
Měl jsem oba typy od stihlu-1.domazávat převod- po vymontování šroubu se namontovala tuba s mazivem a domázlo se cca 2cm maziva, šlo to přes ložiska na tyč.2.stálá náplň,ložiska zapouzdřené, bezúdržbové,jen pokud se sundává motor, nebo hlava z... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 20.1.2014
A když se jedná o jednu pilu, tak s rezervou výkonu, neboť vždy je lepší, když je výkonová a kvalitativní rezerva.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika