Příspěvky uživatele - 75.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sazenice révy nerostou, 4.6.2008
Měl jsem stejný problém, ale nakonec během června vyrašily. PET láhvi ustříhnete dno a uděláte di ní větrací otvory /několik 3x3 cm/. K sazenici zapíchnete kolík a lahev hrdlem nahoru na něj navléknete až k zemi. A máte zasenici v miniskleníčku. A... celý příspěvek >
Cibule - pokroucená nať, 3.6.2008
Květilka cibulová
Některá réva pláče, 29.5.2008
Dík, slyšel jsem to. Ale nezalévám a pomohlo to!
Co je to za chorobu?, 29.5.2008
Pozor na přípravky proti plevelům v trávnících, obsahují stejné látky jako používané v obilí. Při silnějším větru se kapénky nebo výpary šíří krajinou stovky metrů.
Některá réva pláče, 27.5.2008
Děkuji za odpověď, spíš se přikláním k velmi vydatné a časté zálivce.
Některá réva pláče, 27.5.2008
Dobrý den,  réva prospívá, ale některé sazenice nepřestaly plakat /loňské dřevo/ Stříhal jsem v únoru, asi 2 cm za očkem, zatíral a zatírám vším možným. Už jsem asi o půl cm zkrátil výhon a znuvu zatřel voskem, nebo latexem. Ale tlak mízy je... celý příspěvek >
Hnědé fleky na listech rajčat, 22.5.2008
Myslím, že jsou opravdu vytáhlá a mají řídká pletiva. Když je postříkáte Dithanem nebo Ridomilem Gold, tak nic nepokazíte.
Hnědé fleky na listech rajčat, 22.5.2008
Vypadají jako spálená od sluníčka. Vypadají, že předtím byly někde ve skleníkových podmínkách.
Vinná réva Prim, 20.5.2008
Asi máte sazenici vysazenou mělko. Místo roubování je kryto voskem a vyčnívá asi 5 cm nad zem. Na to se navrší ten kopeček asi 10 cm vysoký. Pokud ještě neraší, tak bych ji přesadil. Čili skoro celý kmínek /podnož/ je kolmo či mírně šikmo vzemi.... celý příspěvek >
škumpa - alternativa, 16.5.2008
Herbicid GARLON do záseků, na řezné plochy, na list. Nehubí trávník.
Červený rybíz - invaze mšic, 16.5.2008
Nebo Calypso, má krátkou OL.
Pomozte najít škůdce, 16.5.2008
Kočky zahrabávají výkaly do kyprých ploch. S oblibou do právě vysetých záhonů.
Poraďte - hořící láska, 15.5.2008
Není to srdcovka? Taková ta srdíčka, co teď kvetou? Bílá až tmavě růžová?
Rybíz - červenání listů - kroucení, 15.5.2008
Malé nenápadné mšice. Vzhledem k tomu, že první rybíz bude za pár týdnů, dopuručoval bych Calypso /OL 14/.
klíšťata na zahradě, 6.5.2008
Vakcíny jsou kvalitní. Vzhledem k tomu, kolikrát jsme očkováni od narození.... Jediný problém je, že to není povinné a jen za hotové.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika