Příspěvky uživatele - 67.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak bojovat s akátem?, 18.9.2015
nevík jak s ním bojovat, ale vím, že dřevo se dá velmi výhodně prodat, takže by byly penízky na ten boj
Osvětlení na pergolu, 17.7.2015 Obsahuje fotku
já jsem použil hada
Elektrická pila Ikra Mogatec KSI 1400 - nemaže, 16.7.2015
celkem přesně mě napadlo po přečtení příspěvku, že je to zalepené olejem, opět zkušenost, že eko a bio stojí za H... O a že to výrobci a prodejci a další ekoteroristi tlačí seč můžou
Krovinorez HSQ 535 rx - problem, 28.6.2015
i když se vzduchový filtr čistí, po letech je potřeba ho vyměnit, měl jsem před časem ten samý problém, já jsem koupil model u kterého se montoval ještě lapač jisker do výfukového systému a ten mě tedy opravdu potrápil než jsem přišel na to proč nemá... celý příspěvek >
Bůček, 19.6.2015
V pátek večer koupím maso, obalím ho v soli a dám do hrnce, odnesu do sklepa, v sobotu večer nahážu do dřezu, omyji,  naleju vodou do čistého hrnce a dám 50 - 60 g soli na litr, ohřeji na 80 stupnů, pak dám maso, držím... celý příspěvek >
Oprava převodovky, 26.5.2015
v první řadě jste si měl doma zjistit, odkud olej teče, a podívat se zda bylo třeba při vým, ěně gufera pulit převodovku, nebo jeli někde vidět nový těsnící tmel,  pokud teče pod novým těsněním či tmelem měli by opravit na záruku
Traktory Husgvarna, 10.5.2015
mámHQ LT 151 8 let a servis jsem nepotřeboval takže spokojenost a lemplové jsou všude
Jednoduchý gril, 11.4.2015
Ano stačí koupit ve stavebninách vhodné PZ desky dát je na štěrk a nic betonovat nemusíte
Jaké dřevo na plot, 11.4.2015
před týdnem jsem dělal novou bránu na zahradu, byla celá ze dřeva, po 15 letech plaňky obyč smrkové, natřené pouze jednou jako nové zeleným luxolem byly bez jakéhokoliv poškození, úlpně zdravé, podélníky na bráně totál shnilé, když to viděl jeden... celý příspěvek >
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 22.3.2015
no právě když cvakne spínač na startéru tak má málo proudu a neotočí, začal bych baterkou
Zlevněný traktor TC 12,5 v Mountfieldu, 7.8.2014
posekané trávy beze sběru se nemusíte vůbec bát, sekám tak 8 let každý víkend, samozřejmě není to angličan ale kvalita slušná, mám HQ, mohl bych koš dát
Bylinky, 7.8.2014
můžete mi prosím poradit jaké bylinky mohu dát na záhonek před stěnou kůlny,  který je orientován na jih bez zastínění? děkuji Jirka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika