Příspěvky uživatele - 195.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za dřevinu?, 7.11.2017
Vysadili to zahradníci mému kolegovi cca před měsícem v rámci realizace zahrady v Jizerských horách, jelikož nerespektovali zadání, nerozešli se s investorem v dobrém, tudíž on neví, co mu tam roste... větší foto mohu dodat později. Děkuji Lída
Co je to za dřevinu?, 7.11.2017 Obsahuje fotku
Prosím, nepoznal by někdo co je toto za dřevinu? Foto je z minulého týdne, to znamená, že není opadané listí, tudíž to bude zřejmě nějaká okrasná neopadavá dřevina?...Moc děkuji za pomoc Lída
Kanadské borůvky - pěstování, 16.7.2015
Dobrý den, toto mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, již několik let pěstuji borůvky v "substrátu" přivezeném z pily... jedná se o směs pilin, odřezků dřeva, oloupané kůry atd., prostě co opadá z klád a co vzniká při jejich zpracování... jednou za čas... celý příspěvek >
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 18.6.2015 Obsahuje fotku
Pěstuji mnoho růží, pnoucích mám 18 druhů, ale mojí favoritkou je navždy Westerland přestože není primárně uváděna jako pnoucí, nýbrž jen keřová, ale u mne dorůstá obřích rozměrů - viz foto, vůně je naprosto nepřekonatelná, barva úchvatná, rychle... celý příspěvek >
Viburnum plicatum 'Watanabe'- Kalina japonská Watanabe, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Krásné je i viburnum plicatum "Mariesii", i když kvete v zásadě jen jednou, občas má pár květů i na podzim, ale to je spíš vyjímečné, přikládám aktuální foto. Lída
Viburnum plicatum 'Watanabe'- Kalina japonská Watanabe, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Ještě pohled z dálky...
Viburnum plicatum 'Watanabe'- Kalina japonská Watanabe, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Viburnum plicatum Watanabe mám osmým rokem, je to jedna z nekrásnějších kalin vůbec, protože kvete opravdu od jara do mrazů protože vykvetou i nové letorosty, nyní je doslova obsypaná květy, toto kvetení je nejsilnější, výška už asi 180 cm...... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika