Příspěvky uživatele - 210.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana hroznů proti ptákům, 2.9.2015
Dle mých zkušeností velice pomáhá, když se sítě "nenainstalují" na poslední chvíli tj. až v době zaměkání bobulí, kdy si už ptáci zvykli na ně chodit, ale o nějakou dobu dříve,
Odrůda révy Solaris, 1.9.2015
23 ČNM? To je velice pěkné, já bych ho rád nechal cca ještě 14 dní, co jsem to vizuelně prošel, tak některé hrozny už jsou velice pěkně vybarvené do žluta, jiné, trochu zastíněné, mi přijdou ještě takové napůl zelené, refraktometr bohužel stále... celý příspěvek >
Čierna Hniloba, 8.8.2015
Starý trafoolej to je strašný svinstvo, obsahuje polychlorované bifenyly, to je nejhorší uměle vytvořená látka, vůbec se nedivím co to způsobuje.
Vinná réva co stím?, 15.7.2015
Letošní úrodu už nezachráníte, musí se stříkat preventivně.
Prodej ovocných stromků, 10.12.2014
Zdravím p. Wimpi To je jednoduché. I na jednoduché věci se dá mnoho skazit. Já jsem instruktor ČSZ a děsím se rad, které vidím v televizi co se týká nákupu stromku ať je to v pořadu Polopatě, tak i v Receptáři a Loskutáka raději ani... celý příspěvek >
Topaz - výrastky, 10.12.2014
Zdravím Vás popis útvarú s kořínky je silně podobý nemoci typových podnoží. Tato nemoc má zvláštní název a zabívá se jí šlechtitelská stanice Holovousy. Tato nemoc se většinou na odrůdách nevyskytuje, jenom na podnoži. Někde jsem četl, že to... celý příspěvek >
Pinova - neznáma choroba, 10.12.2014
Zdravím Váš problém s chorobou nepochází od souseda, on má úplně jinnou chorobu dřeva. Soused má nekrotickou rakovinu dřeva, která každý rok se nějak posouvá dolů ke kmenu Vaše choroba je spíše podobná houbám typu černě je to podobné sazovitosti.... celý příspěvek >
Stará jabloň s ohromnými jablky, 10.12.2014
Zdravím Podle pozdnějšího Vašeho upřesnění popisu plodu se posouváme úplně jinam. Váš popis jak barvy i tvaru plodu s dobou zrání se silně přibližuje odrůdě Grahamovo.  Jestli Vaše odrůda raší o hodně později než ostatní jabloně tak je to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika