Příspěvky uživatele - 21.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lipnice roční v trávníku, 15.7.2015
Zdravím Josef, O psinček v našom prípade asi nepôjde. Teda aspoň v tom mojom. Na ihrisku kde hrávam sú ako greeny tak aj fairwaye vysiate čistým Psinčekom, takže to ako vyzerá psinček viem pomerne ľahko porovnať a viem, že psinček má určite o... celý příspěvek >
Lipnice roční v trávníku, 14.7.2015
Ak táto otázka smerovala na mňa, tak nepomôžem. Práve preto riešime tento problém, že od začiatku netuším aká zmes bola vysiata a preto len postupne identifikujem čo je čo. Tmavé široké listy mi boli určené ako Lipnica lúčna (Kentucky blue grass),... celý příspěvek >
Lipnice roční v trávníku, 14.7.2015
No, mne bolo tvrdené, že ten "sem tam" širší tmavší list je Lipnica lúčna, ale to mi je v podstate jedno... aj mne ide skôr o tú jemnú, vedieť čo to je. Uvidíme, možno niečo vypátrame ;).Ja som to zaslal aj do stanice Vetřov, tak uvidíme či sa... celý příspěvek >
Lipnice roční v trávníku, 14.7.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, podobný problém mám aj ja. Bojoval som s nitkovitosťou, pomaly ju potláčam, vertiktutácia ešte len prebehne, každopádne celý trávnik mám skôr tmavšej farby, keďže široké listy tmavozelenej Lipnice lúčnej (ako sme nedávno určili) v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika