Příspěvky uživatele - 143.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nefunkční kompostér, 3.3.2019
Největší chybou je koupě kompostéru. V několika diskusích jsem narazil na funkci kompostéru, ani jeden příspěvek nepotvrdil funkci dle reklamy. Bratr používá, ale několikrát za rok musí ručně prohodit. To nemluvím o nehorázné ceně. 1 litr asi 2... celý příspěvek >
Anežka česká jabloň s chutí po banánu, 16.1.2019
Banány za 20, jablko s příchutí kilo za 60.
Umístění palírny, 13.1.2019
Nebál bych se ani tak výbuchu, jako dobráckých sousedů.
Jak legálně provozovat domácí pálenici?, 1.12.2018
Hlavně se nechlubit a provozovat  "legálně".  
Kolik ovoce denně sníte?, 29.11.2017
Drahá to snídaně.
Otvor ve žlábku zeláku, 6.11.2017
Dírka slouží k hrubému vypráznění žlábku od vody. Před použitím je ji třeba ucpat nějakým dřevěným kolíčkem vlastní výroby. Divím se, že výrobce "zátku" nedodává a ani se o tom nezmiňuje v návodu. Toliko z praxe. Vodu ve žlábku je dobré občas... celý příspěvek >
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 19.3.2017
Bude ještě hůř!  
Záměna postřiku, 24.7.2016
Máte ještě jednu možnost. Nabídnout je jako biobrambory na farmářských trzích.   To byl vtip. 
Záměna postřiku, 24.7.2016
Ve sběrném dvoře je dají do kompostárny.
Jak nadrtit listí a slabé větvičky?, 21.7.2016
Záleží na množství. Já to rozložím do cca 10 cm vrstvy a jezdím přes to rotační sekačkou. Netrvá to zase tak dlouho. Na grif po chvilce přijdete. Chce to vychytat cit, aby se nůž nezahltil. 
Mandelinka, 28.6.2016
Veškeré slavné BIO je tahání peněz. Mandelinky mají biobrambory.
Bazénová chemie-výrobci, 21.6.2016
Tablety neřešíme. Ostatní bazénová chemie se dá např. na fichemě pořídit zhruba za čtvrtinovou cenu, když si vygoogluješ chemické složení jednotlivých komponentů.
Papriky po přesazení uvadají, nechtějí se chytnout, 20.5.2016
Všeobecně odborníci říkají, že papriky nepatří společně s rajčaty. Někde tady byl na to dotaz. Většina odpovědí byla, že to nevadí.  Když jsem dával papriky společně s rajčaty do pařeniště na předpěstování, tak listy sazenic paprik začaly... celý příspěvek >
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 14.4.2016
Hecht bych už nekoupil, cena je lákavá, včera jsem ho vezl na třetí reklamaci. V kufru auta najel víc kilometrů než po zahradě.
Dolomitický vápenec KVK - aplikace, 2.4.2016
Uhličitan vápenatý ve vodě prakticky nerozpustný
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika