Příspěvky uživatele - 19.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sněžná fréza startování, 15.12.2015
Dobrý den .Vážení mám sněžnou frézu s motorem brigs jednoválec 342 ccm Snow series max.Stroj startuje pouze když jezdec je v pozici zajíc, otáčky máji kolisavý chod motor evidentně má slabý tah, když jezdec přesunu do střední polohy notor... celý příspěvek >
Hrušeň - choroba, škůdce, 13.7.2015 Obsahuje fotku
Prosím o radu na příloženém fotu listy hrušne jsou pokryty světle hnědymi fleky. Co to je za choroba, nebo je to škůdce? Je na to nějaký postřík? Co radite. Děkují za odpověď LupekT
Kvalita adaptéru BDR 700, 5.7.2015
Přátelé poradtě. Mám Vari s adapterem BDR 700 (1998 r.v.), prři posledním košení se mi utrhl spodní talíř na levém bubnu, který je taktéž poškozen (utržený uchyty nožů, praskliny). Po prohlídce jsem dospěl k názoru, že byloby třeba koupit oba bubny... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika