Příspěvky uživatele - 248.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za vadu?, 18.7.2015
Neopylené květy, včeličky nestíhaly. Navíc pro lepší opylení je lépe mít více odrůd černého rybízu.      Lída
Jahody a jíl, 17.7.2015
Pokud budou další léta také takhle slunná a horká, tak bych i v té horní vrstvě klidně použila do směsi asi třetinu odebrané jílovitější země, alespoň byste nemusela tak často zalévat. Kupované "substráty" jsou složené převážně z rašeliny a ta když... celý příspěvek >
Hořké brambory, 17.7.2015
Napadla mne alergie na brambory, ale v tom případě by snad neměly vadit po řádném povaření (v plackách, bramboráku ap. vadí).          Lída
Mam striekat rajciny uhorky a tekvice po kazdom dazdi?, 15.7.2015
Já zatím stříkala jednou, když brambory zavíraly řádky. Teď chci ještě jednou stříknout rajčata Acrobatem, začíná se tu a tam něco podezřelého na listech objevovat. Acrobat je fajn, chrání po určitý čas i nové... celý příspěvek >
Co je to prosím za plevelnou trávu?, 14.7.2015
Tipla bych srhu říznačku.             Lída
Odhlučnění malé zahrádky, 14.7.2015
Na odhlučnění bych se vykašlala. Tam, co sedáváte, bych dala na plot nějakou popínavku, aby kolemjdoucí nekoukali, co si zrovna dáváte dobrého a jinak bych záhon pěkně osázela, aby pohled na něj potěšil... Na našem sídlišti jsem po nastěhování v... celý příspěvek >
Hrušeň - choroba, škůdce, 13.7.2015
Tu rez máte celkem málo... Příští rok těsně před květem a hned po odkvětu postříkat - je tady o tom hodně vláken.           Lída
Obaleč švestkový - 1. generace, 12.7.2015
Postřik, okres Nymburk je v předstihu oproti HK.             Lída
Obaleč švestkový - 1. generace, 12.7.2015
Viset měl už dávno, u nás už se i stříkalo. Mrkněte na pro vás nejbližší bod.           Lída
Jahody - čo sa im stalo?, 12.7.2015
A proč je máte v květináčích ve skleníku? Jahodník není skleníková rostlina. Tipla bych, že to je tím - málo vláhy, málo vzduchu, pro jahodník nepřirozené prostředí...           Lída
Levandule, 8.7.2015
Jednoduše - polodřevnatý (ne měkký zelený) asi 10-15cm dlouhý odstřihnout a zasadit do země. Většinou se chytnou i bez použití stimulátoru.     Lída
Nemoc maliníku, 8.7.2015
Také bych tipla sucho - maliník i ostružiník chtějí dost vody.     Lída
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 7.7.2015
Na vložení více fotek najednou musíte být přihlášena.
Napíše mi někdo, co to je?, 7.7.2015
Jahodka indická NENÍ k jídlu. Jedovatá ale není.       Lída   
Prošlá expirační lhůta, 5.7.2015
Asi to správné není, ale my všeobecně nenačaté práškové postřiky (pokud netvoří hrudky ap) po expiraci používáme. Tekuté tak max. rok po projití.  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika