Příspěvky uživatele - 167.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orangered, 12.7.2015
U nás je po delší době velice plodný, asi jako u Petra, hodnotíme to jako ranou barevnou a chutnou meruňku. Dokonce jsem tuto spíše převislou a rozházenou odrůdu viděl prodávat jako sloupovitou, majitelka z ní byla ve 3. roce dost nešťastná. Doufám... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 12.7.2015
Zdravím, takhle brzo opravdu nevím, Radka zraje asi 5 -7 dní po Tsunami, Aurora zhruba stejně- o 2 dny raněji, ale je měkká, i když dobrá. Možná Spring Blush, ale to by byl plod asi jako Tsunami, ale zraje trochu déle. Nevím. david
Leskora, 11.7.2015
Zdravím, Leskora u nás díky suchu letos drobnější, ale jinak velmi plodná a chutná. z raných má svoje místo. Orangered je taky dost zaplozený, díky suchu drubnější, ale má taky výbornou chuť, méně kyselin, letos i díky absenci silných mrazíků.... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 11.7.2015
Tak to mne mrzí, Petře, velice bych ti tu Tsunami přál, je to zajímavá věc. Co se týče skandálu se záměnami, u vebových prodejců i řady trhovců běžná věc, prodáme co zrovna máme, znám to z vlastní zkušenosti. Tsunami mám z Plzně, přímo ze školky, tam... celý příspěvek >
Kde sehnat broskvoň Catharinu (NJC 83)?, 6.4.2013
Zdravím, pokud si to budete chtít naočkovat, v létě můžu poslat pár oček. david
Třešeň Burlat podnož Colt, 31.3.2013
Zajímavý příspěvek, souhlasím s tím, že je colt citlivý na agrobacterium, a z vlastní zkušenosti bych ho nepoužil na suché stanoviště a písčité půdy. S dostupností francouzských mahalebek to není zdaleka tak růžové (SL 64), nehledě na to, že je... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 31.3.2013
Nerad tu kazím velikonoční zasněženou pohodu, ale zrovna předevčírem jsem se díval na květní pupeny u meruněk, a překvapilo mne, že velká část z nich např. u Kompakty, Barbory je již zničená. Jsou mírně narašené, ale uvnitř hnědé. K opadu dojde... celý příspěvek >
Jakou broskvoň?, 29.12.2012
Tak to je fajn, asi do toho půjdu. Ještě bych měl dotaz - v jaké nadmořské výšce event. průměrné roční teplotě pěstujete? děkuji david
Oulinská a Zelená - opylení, 28.12.2012
Zdravím, pěstuji slivoně ma myrobalánech, žilienkách i zelené ryngli, a nemyslím, že by na zelené ryngli potřebovaly nějak zvlášť oporu, spíš je mám jako rozumně rostoucí alternativu k myrobalánu v lepších půdách- ne vysychavých nebo jílech. david
Jakou broskvoň?, 28.12.2012
Jak jste spokujen s Maria Aurelia? Harco mám léta, ale je to drobnější, pokud by byla Aurelia aspoň jako Stark Red Gold, tak bych do ní šel. david
Problémy s Goji, 19.4.2009
Je to pádli, postřikat - Diskus, případně proti jiným houbám Dithane. Způsobuje to delší vlhko s výššími teplotami, nevhodné místo - vlhké.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika